Senne marzenia w realu. Pięknie nakręcony spot telewizyjny, który ogląda się jak teledysk

Senne marzenia w realu. Pięknie nakręcony spot telewizyjny, który ogląda się jak teledysk

Jeśli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl zastanowić się co robi Twój pies podczas snu, jeden z producentów piżam zdradza nam swoją teorię.

Spot szwedzkiego brandu jest nakręcony w stylu teledysku. Widzimy w nim młodą kobietę, która po kłótni ze swoim chłopakiem odreagowuje złość w tropikach wraz ze swoim kochankiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klip jest swingiem elektrycznego brzmienia przedstawiającego miejską scenerię i lekkimi dźwiękami obrazującymi nasze senne marzenia.

My jesteśmy zauroczeni, a Wy, co myślicie?

PS

W temacie marzeń, proponujemy obejrzeć historię byłego maratończyka zamkniętego w domu opieki. Pewnego wieczoru, kiedy odkrywa swoje stare buty do biegania, postanawia znów poczuć smak sportu.

PS2

Pies, najlepszy przyjaciel człowieka mówią. A spanie samemu w łóżkiu „king-size” nie każdemu może się podobać, dlatego reklama Coldwell Banker przypomina ludziom, że warto szukać miłości.

We wzruszającej reklamie widzimy samotnego i smutnego mężczyznę, któremu brakuje miłości, oraz bezpańskiego, błąkającego się samotnie po ulicach psa, który ostatecznie trafia do schroniska, by później znaleźć „prawdziwą miłość”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij