Artegence zajmie się kompleksową obsługą digital marki Volkswagen

Artegence zajmie się kompleksową obsługą digital marki Volkswagen

Agencja Artegence wygrała przetarg na obsługę marki Volkswagen w internecie. Ponadto będzie odpowiedzialna za wspieranie klienta w obszarach big data i machine learning.

Poza standardowymi działaniami online, jak kreacja i wdrażanie kampanii internetowych, Artegence będzie zarządzać wszystkimi stronami oraz aplikacjami internetowymi marki Volkswagen. Agencja będzie jednocześnie pracować z klientem nad optymalizacją w obszarze UX/CX oraz maksymalizacją satysfakcji klientów, w oparciu o Digital Customer Journey.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jesteśmy w trakcie historycznej zmiany rynku motoryzacyjnego. Nowe technologie pojawiają się niemalże każdego dnia w samochodach Volkswagena. Tak dynamiczny rozwój wymaga precyzyjnych działań, błyskawicznie podejmowanych decyzji oraz opierania się na twardych, dokładnych danych. Wybór agencji Artegence daje nam poczucie, że naszym partnerem zostali profesjonaliści z bardzo wysokimi kompetencjami jeżeli chodzi o Big Data oraz machine learning. A to zdecydowanie obszary, które nadal zamierzamy rozwijać. Ponadto nasi partnerzy z Artegence dobrze rozumieją naszą markę, jej specyfikę oraz sposób myślenia – komentuje Michał Szaniecki, dyrektor marketingu marki Volkswagen.

Bardzo się cieszę, że przekonaliśmy do siebie markę, będącą jednym z największych graczy na światowym rynku motoryzacyjnym. Szczególnie, że pozyskanie klienta z tej bardzo ciekawej, pod kątem komunikacyjnym, branży było jednym z naszych priorytetów. Mam nadzieję, że jest to początek długiej i owocnej współpracy. Przed nami wiele inspirujących zadań i wyzwań. Wierzę, że wspólnie stworzymy innowacyjne rozwiązania, o których będzie się mówić – komentuje współpracę Łukasz Szmel, co-managing director w Artegence.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij