„Uważaj na grzyby brachu, bo wylądujesz w piachu” - GIS przestrzega przed skutkami zjedzenia grzybów

„Uważaj na grzyby brachu, bo wylądujesz w piachu” - GIS przestrzega przed skutkami zjedzenia grzybów

Marek Posobkiewicz, szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego znowu rapuje. Tym razem wcielił się w bohatera spotu, w którym przestrzega przed zatruciem spowodowanym zjedzeniem trującego grzyba.

Na YouTubie pojawił się film, w którym szef GISu apeluje o ostrożność przy spożywaniu różnego rodzaju grzybów. „Proszę, uważaj na grzyby, skonsumujesz trującego, możesz zaraz być nieżywy” - rapuje Posobkiewicz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To nie pierwsza akcja podczas której GIS wychodzi do społeczności z piosenkami. Kierownik Głównego Inspektoratu Sanitarnego w przeszłości rapował m.in. o szczepieniach, papierosach czy dopalaczach, a kiedyś zdarzyło mu się „śpiewać” w rytmie rocka na temat suplementów diety.

PS

W innej kampanii GIS zwrócił się bezpośrednio do nastolatków: „Czy wiesz, jak Cię widzą inni na melanżu?”. Chcą w taki sposób zwrócić uwagę na negatywne skutki korzystania z używek. Celem kampanii było uświadomienie nastolatków na temat zagrożeń wynikających z uzależnienia od substancji psychoaktywnych, pokazanie negatywnych skutków korzystania z używek oraz promocja zdrowego stylu życia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij