Kenzo zachwyca artystycznym spotem. Czy jest szansa, że powtórzy sukces poprzedniej reklamy?

Kenzo zachwyca artystycznym spotem. Czy jest szansa, że powtórzy sukces poprzedniej reklamy?

Kenzo po raz kolejny kusi swoim modowym video. Tym razem przenosimy się do świata sztuki, który jest jedynym miejscem, które pozwala na prawdziwe wyzwolenie i wielką garść inspiracji.

Po wielkim sukcesie viralu w reżyserii Spike’a Jonze’a bez wątpienia Kenzo jest marką, którą każdy z nas kojarzy. Tym razem brand postawił na współracę z Natashą Lyonne, którą niektórzy znają z serialu Orange is the New Black. Całość zapowiada najnowszy pokaz Kenzo, na którym zostanie zaprezentowana kolekcja na sezon jesień/zima. Czy ten 13-sto minutowy spot ma szansę odnieść taki sukces jak poprzednia reklama marki?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To już piąty z kolei video projekt marki. W obsadzie, oprócz gwiazdy filmu Kevin sam w domu, zobaczymy także Matta Lucasa, Freda Armisena, Greta Lee i Jamesa Ransone.

PS

To dzięki poniższemu spotowi francuski dom mody znalazł idealny sposób na zainteresowanie swoim produktem nawet tych, którzy do tej pory nie do końca wiedzieli, czym zajmuje się firma Kenzo.

PS2

Niedawno do sieci trafił pierwszy spot "Gabrielle", nowych perfum Chanel, na którym Kristen Stewart odradza się z kokonu i biegnie w rytmie piosenki "Runnin' (Lose It All)" produkcji Naughty Boya,w której usłyszycie także Beyoncé.

PS3

Tajemnica, zmysłowość, pożądanie, to wiodące kierunki w reklamach perfum. Zobaczcie kilka reklam Chanel:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij