UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki BIG ACTIVE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki BIG ACTIVE

„Graj o podróż do krainy herbaty” – to hasło ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez agencję UNIQUE ONE dla marki BIG-ACTIVE. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Konkurs rozpoczął się 18 września i potrwa do 30 listopada 2017 roku. Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić jednorazowo herbatę Pure Ceylon Black Tea 100 % oraz dwie inne dowolne herbaty BIG-ACTIVE, opisać doznania jakie towarzyszą piciu herbaty BIG-ACTIVE, a następnie dokonać zgłoszenia wysyłając SMS pod numer 70 711, w treści wpisując: BIG-ACTIVE.numer z paragonu.opis doznań (koszt SMS’a wynosi 0,62 zł z VAT). Należy zachować paragon fiskalny. Konkurs skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat. Do wygrania jest jedna z czterech wycieczek: na Sri Lankę, do Japonii, Tajlandii i Chin. Wycieczkę można zrealizować w biurze podróży Rainbow Tours S.A. Istnieje także możliwość wymiany vouchera na gotówkę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja UNIQUE ONE przygotowała koncepcję konkursu i jego mechanizm. Jest także odpowiedzialna za organizację akcji, jej obsługę, opracowanie materiałów POS, zaprojektowanie stoisk edukacyjnych do sieci sklepów Carrefour oraz zorganizowanie i nadzór nad akcjami degustacyjnymi herbat. Konkurs wspiera ogólnopolska kampania w punktach sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij