Szybki leasing online wsparciem przedsiębiorców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szybki leasing online wsparciem przedsiębiorców

PKO Turboleasing jest innowacyjnym produktem umożliwiający leasingowanie przedmiotów i urządzeń dostępnych w sklepach internetowych oraz placówkach stacjonarnych partnerów. Rozwiązanie jest skierowany do firm, które chcą w szybki i łatwy sposób uzyskać finansowanie potrzebnego aktywa.

Proces aplikacji o leasing jest prostym sposobem finansowania biznesu. Przedsiębiorca może wziąć w leasing dowolny przedmiot potrzebny w prowadzenia firmy. Automatyzacja procesu pozwala na optymalizację transakcji i skrócenie czasu obsługi umowy. Nie ma bezpośredniego spotkania z przedstawicielem PKO Leasing, dzięki czemu decyzja o finansowaniu jest przyznawana nawet w 15 min, a wniosek on-line można składać o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klienci mają już świadomość, że mogą oczekiwać leasingu na nietypowe przedmioty również te o mniejszych wartościach. Naszym zadaniem jest dostarczanie takiej usługi finansowania, tak aby była ona efektywna i szybko dostępna. Laptop, lustrzankę, rower czy oprogramowanie, można dziś kupić w leasingu szybciej i łatwiej niż przy pomocy kredytu ratalnego, mówi Bartosz Borowski, Dyrektor Linii Masowych Kanałów Dystrybucji PKO Leasing.

Przedsiębiorca co miesiąc płaci niską stałą ratę, która jednocześnie jest kosztem uzyskania przychodu i obniża podatek dochodowy. Dodatkowo od miesięcznej faktury można odpisać całą kwotę podatku VAT. Każdy z przedmiotów jest objęty ubezpieczeniem w celu zabezpieczenia użytkowania danego aktywa. Proces PKO Turboleasing zapewnia minimum formalności, wymagany jest tylko dowód osobisty. Miejsce podpisania umowy jest wybierane przez Klienta, w sklepie partnera lub za pośrednictwem kuriera. Oferta leasingowa obejmuje dowolnie wybrany przedmiot dla zamówień o wartości powyżej 2000 zł netto. W miesięczne raty wliczone jest ubezpieczenie majątkowe, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy. Przedsiębiorca ma dostęp do produktu bez konieczności angażowania pełnej kwoty wartości zakupu, co wpływa na zwiększenie płynności finansowej firmy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij