MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.

Renault prowadzi globalną unifikację serwisów na całym świecie dostosowując je do aktualnych trendów i preferencji użytkowników. MakoLab jest z jednym z kluczowych partnerów Renault w tym obszarze, a także dostawcą istotnych komponentów i rozwiązań technologicznych w zakresie rozwiązań webowych. Wykorzystywany w działaniach dla Renault autorski system do zarządzania treścią RSI CMS ze wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami działa już w ponad 70 krajach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na fali zmian, które dzieją się obecnie w Iranie, będącym jednym z największych krajów regionu, wiele się dzieje również w przemyśle motoryzacyjnym. Za inwestycjami Grupy Renault-Nissan w postaci wybudowania nowej fabryki niedaleko Teheranu idą również inwestycje w narzędzia komunikacyjne.

Wdrażając nową wersję strony internetowej marki Renault w Iranie, specjaliści MakoLab wykorzystali dotychczasowe doświadczenia w tworzeniu stron dwujęzycznych w układzie left-to-right i right-to-left – tym razem na potrzeby kombinacji języka perskiego i angielskiego.

Dodaliśmy funkcjonalności, które umożliwiają m.in. szybkie i skuteczne zarządzanie leadami, łatwą lokalizację dealerów, a także wizualizacje 3D dostępne zarówno na stronach, jak i w dedykowanej aplikacji. - WITOLD JUSZCZAK, RSI CMS PROJECT MANAGER W MAKOLAB

Na stronie są zamieszczone również nowe formularze kontaktowe wykorzystujące moduł LMT – autorskie rozwiązanie MakoLab, dzięki któremu Renault może sprawnie zarządzać relacjami z ponad milionem klientów na całym świecie. Użytkownicy mogą również korzystać z nowego sposobu prezentacji specyfikacji i wyposażenia, a także szybciej i łatwiej docierać do informacji, których szukają, dzięki zaawansowanej wyszukiwarce semantycznej – również autorskiemu rozwiązaniu MakoLab.

Zadbano również o komfort tych, którzy podczas wyszukiwania informacji natrafili na stronę z błędem 404. Z jej poziomu, bez konieczności powrotu do strony głównej, mogą dostać się do podstron, które umożliwią kontakt, zamówienie jazdy próbnej czy też znalezienie najbliższego dealera.

Więcej informacji na stronie Renault w Iranie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij