Piękna Natalie Portman w nowej reklamie Diora. Obok niej Jennifer Lawrence i Maffashion

Piękna Natalie Portman w nowej reklamie Diora. Obok niej Jennifer Lawrence i Maffashion

Kilka sezonów temu widzieliśmy, jak Miss Dior uciekła sprzed ołtarza. W kolejnych latach Dior przeszedł transformację i z dziewczęcej słodkości, wskoczył na wyższy poziom, dodając do niej trochę drapieżności, wszystko pod czujnym okiem Natalie Portman.

Natalie Portman już od 2010 roku jest ambasadorką zapachu „Miss Dior”. W nowej reklamie wciela się w zakochaną dziewczynę i prezentuje historię pełną wzlotów i upadków, miłości, namiętności i pasji, w której marka celebruje kobiecość, jak nikt inny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania “Co zrobiłabyś dla miłości?” opatrzona została hasztagiem #Diorlovechain ,za którego użycie na Instagramie i Twitterze Dior przekaże dolara dla organizacji WE Charity, która wspiera potrzebujące rodziny i zapewnia środki poprawiające jakość życia. W kampanii zobaczymy Roberta Pattinsona, Jennifer Lawrence a nawet Julię Kuczyńską Maffashion!

 

Moi drodzy! Prezentuje Wam moje oficjalne video z najnowszej kampanii @DIOR #DiorLoveChain. Dalej nie wierze w to wyróżnienie! To video jest kolejnym ogniwem łańcuszka, kampanii wspierającej globalna organizacje charytatywną WE Charity, zajmującej się pomocą dla potrzebujących rodzin. zapewniając im środki niezbędne do życia! To akcja społecznościowa, w której cała plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, ambasadorzy odpowiadają w swoich ojczystych językach na kluczowe pytanie "What would you do for love?" A Wy? Co byście zrobili dla miłości? Jako polska ambasadorka akcji pragnę i Was zachęcić do udziału w łańcuszku! Każdy zainteresowany może przyłączyć się do akcji, samodzielnie nagrywając wideo i odpowiadając na postawione pytanie, tagując je #DiorLoveChain. Za każdy post opublikowany w ramach projektu Dior Love Chain na konto organizacji WE Charity zostanie przekazany 1 dolar! Jestem przeszczęśliwa i cały czas nie wierze tak wielkie wyróżnienie od marki Dior! Niebawem następna, długa wersja nagrania! I kolejna rzecz, której nie mogę się już doczekać. Będzie to coś dla Was! #andyouwhatwouldyoudoforlove #szczesliwa MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! #DIOR ❤ LOVE #official #campaign

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

 

PS

Niedawno do sieci trafił pierwszy spot "Gabrielle", nowych perfum Chanel, na którym Kristen Stewart odradza się z kokonu i biegnie w rytmie piosenki "Runnin' (Lose It All)" produkcji Naughty Boya,w której usłyszycie także Beyoncé.

PS2

Wspominając reklamy perfum, nie sposób nie wziąć pod uwagę reklamy Kenzo, która rok temu biła rekordy popularności! Ten sposób promocji perfum marki łamał stereotypy wcześniejszych reklam podobnych produktów. Zamiast stonowanych klimatów, cukierkowych scenariuszy, widzimy dziewczynę w szalonym tańcu do dynamicznej muzyki!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij