Peppermint dla Nowy Adres S.A.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peppermint dla Nowy Adres S.A.

Agencja Peppermint nawiązała współpracę projektową z Nowy Adres S.A. w związku z kampanią promocyjną Targów Mieszkań i Domów.

Zadaniem agencji Peppermint było stworzenie nowej komunikacji wizualnej materiałów reklamujących Targi Mieszkań i Domów, które odbywają się w pięciu największych polskich miastach – Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Główne działania kampanijne odbywają się w ATL-u, zaś działania wspierające w digitalu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadaniem Peppermint było stworzenie idei kreatywnej, która pozwoli wyróżnić się Targom Mieszkań i Domów wśród podobnych wydarzeń, a także pozwoli odbiorcy zapamiętać samą markę. Spośród propozycji przygotowanych przez agencję została wybrana koncepcja „Witamy w domu”.

- Zaproponowany przez agencję motyw wycieraczki i ludzi stojących na progu domu nie był jeszcze wykorzystywany w branży nieruchomości, więc z pewnością ta kreacja będzie się wyróżniać w przestrzeni miejskiej oraz przyciągnie uwagę osób planujących zakup mieszkania – mówi Dorota Borowska, Specjalista ds. Marketingu, Nowy Adres S.A.

Efekty współpracy w postaci kampanii OOH i szeroko zakrojonych działań w internecie można zobaczyć w Poznaniu od 28.08, w Trójmieście od 1.09, Warszawie od 16.09, Krakowie od 16.09 oraz we Wrocławiu od 1.10. „Naszym celem było przede wszystkim wybicie się z jałowej komunikacji konkurencji i skuteczne dotarcie do naszej grupy docelowej” – podkreśla Magda Krejpcio, New Business Manager, Peppermint.

Zespół NowyAdres:

Zespół projektowy Peppermint: Łukasz Gujski (strategia i badanie), Aleksandra Marchocka (zarządzanie kreacją), Emilia Żakieta, Adrian Piekarski i Patrycja Krekora (kreacja), Magda Krejpcio (new business i project management).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij