Pizza Hut zadba zimą o Twoją wygodę termiczną. Zobaczcie nową “Pizza Parka”, kurtkę stworzoną na podobieństwo torby dostawcy pizzy

Pizza Hut zadba zimą o Twoją wygodę termiczną. Zobaczcie nową “Pizza Parka”, kurtkę stworzoną na podobieństwo torby dostawcy pizzy

Pizza Hut ma na swoim koncie kilka dziwnych, marketingowych pomysłów. Tym razem, wraz z nadchodzącą zimą, marka zaprezentowała specjalną kurtkę, która działa jak torba, w której dostawcy dowożą pizzę!

Zima nadchodzi. I czas przygotować swoją garderobę na nadchodzące mrozy. Dlatego Pizza Hut stworzyło limitowaną edycję „Pizza Parka”, kurtki, która stworzona jest z identycznych materiałów co torby do przewożenia pizzy. Dzięki temu w żadnych warunkach nie będzie Ci zimno!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To nie pierwsze części garderoby, które zaproponowała marka. Pizza Hut stworzyła również buty, dzięki którym będzie można zamówić pizze. Pie Tops to gadżet, który wyposażony jest w Bluetooth oraz moduł geolokalizacyjny, dzięki czemu zamówisz pizzę, naciskając na „język” buta, a kurier dzięki lokalizacji dowiezie Ci pyszną hawajską z serem w brzegach.

PS

KFC, gigant w świecie fast-foodów również bierze się za modowe eksperymenty. Bluzy, skarpetki, poduszki i naszywki z twarzą Sandersa. To tylko kilka przykładów nowego asortymentu marki.

PS2

Commuter Trucker to kurtka zaprojektowana w głównej mierze z myślą o rowerzystach. Levi’s i Google chcieli stworzyć coś na podobieństwo prostego i łatwo dostępnego interfejsu do sterowania naszym smartfonem w trakcie jazdy na rowerze. Jak wygląda kurtka?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij