Wyciśnij pomidory z Łowiczem!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyciśnij pomidory z Łowiczem!

Łowicz postanowił wycisnąć z pomidorów pełnię smaku. Nowa, poręczna i uniwersalna forma Koncentratu Pomidorowego w lekkiej saszetce to rozwiązanie łatwe w użyciu i wygodne w przechowywaniu.

Łowicz posiada szeroką ofertę produktów pomidorowych, w której nie zabrakło miejsca dla koncentratu pomidorowego. To produkt powszechnie znany i często wykorzystywany, zwłaszcza do królowej zup – pomidorowej. Jest dostępny w słoikach i puszkach, a teraz, aby jeszcze bardziej ułatwić przygotowywanie ulubionych, pomidorowych dań, Łowicz wprowadził nowość – koncentrat pomidorowy w unikalnej, lekkiej saszetce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wygoda, niezmienna jakość oraz smak – to właśnie łączy w sobie nowy wariant Koncentratu Pomidorowego Łowicz. Innowacyjne opakowanie to lekkie, praktyczne i uniwersalne rozwiązanie – wystarczy wycisnąć, by cieszyć się dobrze znanym, wyrazistym smakiem, który doda charakteru każdemu daniu. Dzięki niestandardowej formie zajmie niewiele miejsca na półce, a pojemność 80g to idealna porcja do wykorzystania na raz do ulubionej potrawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij