Brytyjska marka wspiera kobiety i po raz kolejny łamie tabu. Czy teraz już możemy “otwarcie mówić o” …?

Brytyjska marka wspiera kobiety i po raz kolejny łamie tabu. Czy teraz już możemy “otwarcie mówić o” …?

Miesiączka była, jest i jeszcze przez jakiś czas będzie tematem tabu. Marka Bodyform, sprzedająca podpaski, tampony i wkładki higieniczne w Wielkiej Brytanii próbuje zmienić podejście do problemu. Wystartowała właśnie z nową kampania pod hasłem #bloodnormal!

Trochę to trwało, aby ktoś powiedział odważnie o miesiące. Marka Bodyform wypuściła spot reklamowy, który pokazuje kobiecą rzeczywistość. I nie ma w niej nic nieestetycznego! Brand pokazuje w filmie scenę, w której na podpaskę wylewana jest z fiolki czerwona ciecz wyglądająca jak krew. To coś nowego w reklamie podpasek, ponieważ do tej pory producenci pokazywali w spotach niebieską ciecz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reklama ma przełamać tabu związane z menstruacją wśród kobiet.

To nie pierwszy spot marki, który traktuje o kobiecych sprawach. Jakiś czas temu marka stworzyła program o nazwie „Red.fit”, mającym na celu edukować młode dziewczyny, jak i resztę społeczeństwa w temacie jakim jest menstruacja.

PS

Dom z biżuterią Fine Hearts on Fire i Jade Trau, wraz ze słynną aktorką Amber Rose, stworzyły bardzo unikatową biżuterie przeznaczoną do przechowywania tamponów, które w wielu państwach na świecie podlegają opodatkowaniu! Kampania podkreśla, że dla wielu kobiet miesiączka jest luksusem!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij