Dzinga partnerem konferencji o rewolucji w zarządzaniu sprzedażą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dzinga partnerem konferencji o rewolucji w zarządzaniu sprzedażą

"Rewolucja w zarządzaniu sprzedażą" to temat konferencji organizowanej przez ICAN Instute (Harvarad Business Review), która odbędzie się 25 października w Warszawie. Dzinga jest partnerem tego wydarzenia. Głównym mówcą będzie Mark Roberge.

W najbliższą środę, w stołecznym hotelu Westin, będzie okazja, aby dowiedzieć się, dlaczego sprzedaż nie musi być niewydajna, chaotyczna, a wyniki sprzedawców nieprzewidywalne. Eksperci pokażą między innymi, jak wykorzystywać nowe technologie do skutecznego generowania leadów, przyspieszania transakcji oraz zwielokrotniania zysków ze sprzedaży, a także jak pozyskać nowych klientów i utrzymać dotychczasowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na konferencji pojawią się również eksperci do spraw sprzedaży firmy Dzinga, będącej partnerem tego prestiżowego wydarzenia - Aleksandra Węgłowska i Mateusz Michniowski. Będzie okazja, aby porozmawiać z nimi o produktach Dzingi. 

Głównym mówcą konferencji będzie Mark Roberge, światowej sławy ekspert do spraw sprzedaży, nazywany rewolucjonistą sprzedaży. Absolwent Massachusetts Institute of Technology (MIT) jest autorem bestsellerowej książki "The Sales Acceleration Formula". Mark Roberge jest członkiem zarządów wielu start-upów oraz inwestorem, jak również wykładowcą na Harvard Business School, gdzie prowadzi zajęcia z zarządzania sprzedażą i z przedsiębiorczości dla studentów MBA. Treści jego autorstwa można znaleźć między innymi na łamach "Harvard Business Review" i "Wall Street Journal". 

Więcej o konferencji na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij