Wolfskin Stories Event – nowy projekt Wilczej Strony i Jack Wolfskin

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wolfskin Stories Event – nowy projekt Wilczej Strony i Jack Wolfskin

Pozostało tylko 5 dni do pierwszej edycji jednego z najciekawszych wydarzeń około podróżniczych w Polsce - Wolfskin Stories Event. Jack Wolfskin i Wilcza Strona łącząc moce, zgromadzą w jednym miejscu entuzjastów podróży i samorozwoju.

Imprezę wyróżnia jej formuła, której motto brzmi Podróże – Rozwój – Inspiracje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wolfskin Stories Event, to nie jest kolejny festiwal podróżniczy, to wymiana doświadczeń i zderzenie zupełnie odmiennych światów i perspektyw: podróży, biznesu, nauki i rozwoju osobistego.

Już w najbliższą sobotę, 28 października, w Warszawie (Airport Hotel Okęcie) odbędzie się spotkanie skupiające prawdziwie „wilcze” osobowości. Swoimi wyjątkowymi historiami podzielą się podróżnicy, mówcy oraz trenerzy, m.in. Martyna Wojciechowska, Tomasz Michniewicz, Mateusz Waligóra, Joanna Sajko, Bartosz Malinowski. Gościem specjalnym będzie także wspinacz i przewodnik wysokogórski Michał Król, ze specjalną strefą Himalaya Base Camp - pierwszego na świecie wiszącego biwaku, który swoją premierę miał w sierpniu.

Podczas Wolfskin Stories Event usłyszymy na przykład o tym, że "Niemożliwe nie istnieje", dowiemy się "Jak Hawajczycy walczą o to, co dla nich najważniejsze", czy też "O istnieniu dwóch równoległych światów” i wiele innych. Prelegenci poruszą tematy związane z potrzebą odkrywania swojej "wilczej strony", przesuwania własnych horyzontów, spełniania marzeń, osiągania niemożliwego. Będzie także wiele przykładów na to, jak podróżowanie i poznawanie innych kultur ubogaca nasze życie.

Zarówno Jack Wolfskin, jak i projekt Wilcza Strona dbają o odpowiedzialność i równowagę w środowisku, dlatego też, biorąc udział w Wolfskin Stories Event wspierasz Stowarzyszenie dla Natury „Wilk”, działające na rzecz ochrony wilków w Polsce. Mimo, że jest to pierwsza edycja Wolfskin Stories Event, wydarzenie spotyka się z pozytywnym odbiorem, w sprzedaży zostały ostatnie bilety.

Więcej informacji o wydarzeniu i biletach na stronie.

Widzimy się na miejscu! AUUU

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij