FitAdept.com - pierwsza w Polsce technologia treningu personalnego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
FitAdept.com - pierwsza w Polsce technologia treningu personalnego

Ponad 600 klientów, 11 000 tysięcy treningów i miliony spalonych kalorii - największa w Polsce firma zrzeszająca trenerów personalnych podsumowuje pierwszy rok działalności.

Polski rynek fitness rośnie w zawrotnym tempie. Do klubów fitness uczęszcza już 2,84 mln Polaków, a według szacunków w ciągu 3-5 lat ta liczba może się zwiększyć nawet do 4 mln osób. Nie dziwi więc fakt, że coraz większą rolę w jego rozwoju odgrywają nowoczesne technologie i innowacyjne usługi. Rok temu w polskiej branży Health & Fitness pojawił się zupełnie nowy model biznesowy - FitAdept.com. Dzięki połączeniu doświadczenia/“know- how” ze świata e-commerce i fitness powstała platforma, która - bazując na technologii - zmienia pojęcie treningu personalnego oraz wizerunek specjalistów fitness.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zauważyliśmy wyraźną lukę w tej branży - brak odpowiedniej technologii, dostosowanej do współczesnego konsumenta. - mówi Kamil Bąk współzałożyciel i Co-CEO FitAdept. Korzystając z naszego serwisu, klient może nie tylko wybrać dopasowanego do swoich potrzeb specjalistę, ale także umówić trening w dogodnej dla siebie lokalizacji i skorzystać ze stałej opieki dietetycznej za pośrednictwem popularnego komunikatora. Dla chętnych oferujemy nawet możliwość rozliczenia w formie miesięcznego abonamentu - wyjaśnia Bąk.

W ciągu 12 miesięcy FitAdept przeprowadził ponad 11 000 treningów, na których podopieczni spalili łącznie około 2,5 tony tłuszczu. Firmie zaufało blisko 600 osób - zmieniły one swój styl życia na zdrowszy i poprawiły nawyki żywieniowe.

Zaczynaliśmy dość skromnie, pierwsze rekrutacje trenerów odbywały się w prywatnym mieszkaniu. Obecnie, dziennie umawiamy ponad kilkadziesiąt treningów personalnych w samej Warszawie, a nasz brand jest coraz bardziej rozpoznawalny na rynku fitness. Aktualnie jesteśmy jedyną, na taką skalę marką, która oferuje treningi personalne i diety oraz zrzesza najlepszych specjalistów online - dodaje Kamil Bąk.

Obecnie firma działa w 5 miastach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Łódź) i zrzesza niemal 50 trenerów personalnych o różnych specjalizacjach. FitAdept.com to z jednej strony społeczność najlepszych certyfikowanych trenerów personalnych, z drugiej gwarancja jakości i realizacji celów dla klientów. Za sukcesami firmy oraz modelem jej rozwoju stoją osoby, które współtworzyły sukcesy globalnych firm takich jak - Groupon, Travelist, DaWanda, iProspect.

Pomysł na biznes zrodził się z potrzeby znalezienia dobrego trenera personalnego. Szukanie na własną rękę nie daje gwarancji efektów, nie mamy też potwierdzenia komu tak naprawdę powierzamy własne zdrowie. - tłumaczy Michał Gębala współzałożyciel i Co-CEO FitAdept.com. Dlatego od początku stawiamy na jakość całego procesu treningowego, dbając przy tym o systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów. Weryfikujemy także umiejętności trenerów - tym samym dajemy podopiecznym najlepszą możliwość realizacji ich celów. A to wszystko oferujemy w dogodnej dla klienta lokalizacji, zarządzając całym procesem online” podsumowuje Michał Gębala.

Plany marki na kolejny rok to przede wszystkim stałe budowanie zespołu specjalistów z branży fitness, ukończenie aplikacji mobilnej dla klienta oraz trenera, podnoszenie jakości procesu, wchodzenie do nowych miast w Polsce i za granicą.

W przyszłym roku firma zaskoczy rozwiązaniami technologicznymi, które zmienią dotychczasowy rynek fitness w Polsce. FitAdept planuje przede wszystkim usprawnić i zautomatyzować procesy zarządzania systemem rezerwacji treningu, wyboru najlepszego specjalisty dla siebie w idealnym czasie i miejscu. Tworzona aplikacja ułatwi klientom realizację swoich celów treningowych, trenerom z kolei będzie umożliwiała stały monitoring efektów i przejrzysty progress wszystkich podopiecznych. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij