Anna Wróblewska dyrektorem marketingu wnętrza

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Wróblewska dyrektorem marketingu wnętrza

Anna Wróblewska awansowała na stanowisko dyrektora marketingu wnętrza w Grupie ZPR Media. Odpowiada za działania na rzecz miesięczników „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie” i „Dobre Wnętrze” oraz serwisów internetowych Urządzamy.pl i Wymarzonyogród.pl.

Anna Wróblewska związana jest z Grupą ZPR Media od czerwca 2000 roku. Pracowała w Biurze Reklamy – Budowa i Architektura, w którym pełniła różne stanowiska - od kierownika działu prezentacje po dyrektora sprzedaży regionalnej. Od roku 2011 była zastępcą dyrektora promocji w Dziale Wsparcia Sprzedaży Biura Reklamy ZPR Media SA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ZPR Media SA jest największym polskim wydawcą w segmencie wnętrzarskim. Ma w porfolio tytuły, będące liderem i wiceliderem sprzedaży: „Moje mieszkanie” (61 146 egz.*) i „M jak mieszkanie” (43 250 egz.*), a także ekskluzywny magazyn „Dobre Wnętrze”. Wydaje również Numery Specjalne magazynów „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Architekturę od wnętrza” (dodatek miesięcznika „Architektura-murator”). Żelazną pozycją wśród magazynów wnętrzarskich wydawnictwa jest od lat ekskluzywny katalog „Urządzamy dom i mieszkanie”. Serwis Urzadzamy.pl jest jedną z najchętniej odwiedzanych stron poświęconych urządzaniu domów (735 032 ru**), natomiast Wymarzonyogrod.pl jest liderem serwisów o tematyce ogrodniczej (859 427 ru**).

 

 

*ZKDP, rozpowszechnianie płatne razem, VIII 2016-VII 2017
** Gemius/PBI, IX 2017

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij