Zostań klaunem jeden dzień i odbierz darmowego Whoppera! Czy nowa akcja Burger Kinga okaże się hitem?

Zostań klaunem jeden dzień i odbierz darmowego Whoppera! Czy nowa akcja Burger Kinga okaże się hitem?

Od dawna wiadomo, że Burger King i McDonald’s toczą niepisaną walkę. Lubią robić sobie nawzajem żarty, więc Halloween nie mógł przejść w tym roku bez echa. Burger King ogłosił, że...

...jeśli pojawisz się w 31 października w dowolnej restauracji Burger King w Polsce w stroju klauna, otrzymasz w promocji darmowego Whoppera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To nie pierwszy raz, kiedy król Whopperów wykorzystuje klauna w swojej kampanii reklamowej. W zeszłym roku, z okazji „Scary Clown Night” świat obiegły zdjęcia jednej z amerykańskich restauracji, która na jedną noc przebrała się za swoją konkurencję. W tym roku, jeśli do którejś z restauracji sieci przyjdziesz przebrany za klauna, możesz „zjeść, jak król”.

Akcja została zainicjowana przez hiszpańską agencję reklamową MullenLowe. A zrealizowana zostanie w restauracjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Japonii, Afryce Południowej, Argentynie oraz Brazylii.

To co, przebieracie się w Halloween? ;)

PS

Nowa kampania, choć niepowtarzalna i zabawna, nie jest pierwszą, podczas której Burger King wziął sobie za cel rywalizację. Marketingowcy, którzy obserwują marki, mogą dojść do wniosku, że stało się to tradycją sieci fast foodów.

Podczas niemieckiej premiery filmu „To” widzowie zostali „wkręceni” przez Burger Kinga. W oczekiwaniu na napisy, zobaczyli nietypowy morał filmu.

PS2

McDonald’s nie odpuszcza, bo jakiś czas temu sam zakpił z sieci Burger Kinga we Francji. W tym kraju górą pod względem liczby lokali jest właśnie McDonald’s, i z tej okazji marka postanowiła dać pstryczka w nos konkurencji ;)

Jednak na odpowiedź Burger Kinga nie trzeba było długo czekać ;)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij