Firma SANTEN rusza z pierwszą kampanią w Polsce dla wyrobu medycznego CATIONORM – emulsji na zespół suchego oka

Firma SANTEN rusza z pierwszą kampanią w Polsce dla wyrobu medycznego CATIONORM – emulsji na zespół suchego oka

Ruszyła kampania CATIONORMu preparatu nowej generacji – pierwszej emulsji kationowej przeznaczonej dla osób z objawami zespołu suchego oka. Producent jest właścicielem zaawansowanej, unikalnej  technologii działania nanoemulsji kationowej.

Film łzowy, chroniący nasze oczy przed wysychaniem i podrażnieniami, nie składa się wyłącznie z wody, lecz ma postać naturalnej emulsji. Dlatego uzupełnianie filmu łzowego wyłączenie składnikiem wodnym nie jest wystarczające a efekt jest najczęściej krótkotrwały. Wymusza to na pacjentach częste stosowanie kropli. Dla długotrwałego i pełnego efektu warto uzupełniać cały film łzowy warstwę wodną, lipidową oraz mucynową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania ma na celu dotarcie do pacjentów, właśnie z tą informacją.   „Rynek kropli na zespół suchego oka rośnie od kilku lat.  Ponad 90% produktów w kategorii „sztuczne łzy” daje wyłącznie krótkotrwałą ulgę jedynie nawilżając oczy. Konkurencja silnie wspierana jest w kanałach ATL, głównie w TV. Zdecydowaliśmy się wykorzystać przewagę Cationormu nad konkurencją w oparciu o jego skład oraz mechanizm działania i stworzyć nową kategorię – emulsji kationowych.” – mówi Radosław Rajkowski, marketing manager Santen Oy S.A.  

Grupa docelowa, do której kierowana jest komunikacja to przede wszystkim kobiety z większych miast, w wieku 30-50 lat.

Kampania jest realizowana w telewizji (stacjach ogólnopolskich i tematycznych) oraz internecie. Równolegle Santen prowadzi komunikację produktu wśród lekarzy specjalistów.

Firma Santan obsługiwana jest w wyniku rozstrzygniętego przetargu przez firmę Media People działającą w konsorcjum z kolektywem strategicznym Melting Pot oraz agencją  kreatywną Mantra Media. Film został zrealizowany przez dom produkcyjny Monte Video.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij