Multi Communications z pięcioma statuetkami PRGN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Multi Communications z pięcioma statuetkami PRGN

Podczas gali PRGN Awards 2017 w japońskim Kioto, warszawska agencja Multi Communications została wyróżniona za swoje projekty aż pięcioma statuetkami. Nagrody z rąk stowarzyszenia Public Relations Global Network odebrali Mariusz i Barbara Pleban.

Multi Communications zdobyło dwie złote statuetki, dwie srebrne oraz jedną brązową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najwyższe wyróżnienia przypadły agencji za kampanię #PerfectPortrait przeprowadzonej dla Huawei, która zwyciężyła zarówno w kategorii Consumer Communications/Product jak i Product Launches.

Z kolei dwie srebrne statuetki powędrowały do Multi Communications za projekty Gedeon Richter: Recepta na sukces w kategorii Employer Branding oraz Avon: Dzień Różowej Wstążki w kategorii External Event. W tej samej kategorii agencja dostała także brąz za launch smartfona Huawei P10.

Public Relations Global Network jest międzynarodową siecią niezależnych agencji public relations, która co roku nagradza najlepsze kampanie komunikacyjne w plebiscycie Best Practice Awards. Na tegorocznej gali w japońskim Kioto, PRGN świętowało jednak nie tylko zwycięskie projekty, ale również swoje 25-lecie. Uroczystości podczas 27 października były także doskonałą okazją do powitania trzech nowych członków sieci. Tym samym, PRGN mogło więc obchodzić ćwierćwiecze swojej działalności w międzynarodowym gronie 51 partnerów agencyjnych, z sześciu różnych kontynentów i ponad 40 krajów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij