Karta MasterCard Display Getin Banku walczy o nagrodę w Cannes

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karta MasterCard Display Getin Banku walczy o nagrodę w Cannes

Karta debetowa MasterCard Display, jeden z najbardziej innowacyjnych produktów bankowych Getin Banku, otrzymała nominację do nagrody canneńskiego Lwa, która zostanie wręczona podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions.

W drugiej połowie czerwca we Francji rozpocznie się 60-ta edycja Cannes Lions International Festival of Creativity – największego i najbardziej prestiżowego konkursu dla branży reklamy. Wśród nominowanych produktów w kategorii Innovation Lions jest karta debetowa Getin Banku – MarsterCard Display. Jest to pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Udział w konkursie podczas Festiwalu Cannes Lions jest dużym wyróżnieniem i jednocześnie szansą na czerpanie inspiracji od najlepszych z najlepszych w branży reklamowej. Cieszymy się, że nasza karta debetowa MasterCard Display, która jest rewolucją technologiczną na rynku kart i wyróżnia się nową funkcjonalnością, została doceniona przez jury. Z niecierpliwością czekamy na ostateczny werdykt – mówi Natalia Załęcka Dyrektor Marketingu Getin Noble Bank.

Co sprawiło, że produkt Getin Banku zdobył uznanie organizatorów Cannes Lions 2013? MasterCard Display to pierwszy taki produkt wdrożony do szerokiej dystrybucji na świecie, w której zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, sprawia, że zdalna komunikacja z bankiem jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Dzięki zamontowanemu w karcie ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi oraz mini klawiaturze można m.in.: sprawdzić stan swojego rachunku, przeczytać wiadomości od Banku oraz wykorzystać ją jako token do bankowości internetowej Getin Banku.

16 czerwca br. dedykowany zespół Getin Banku zaprezentuje przed międzynarodowym jury nominowaną kartę MarterCard Display. Laureaci tegorocznych canneńskich Lwów zostaną wyłonieni 18 czerwca 2013 podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Palais des Festivals w Cannes we Francji.

W konkursie nominowany został także projekt PZU Drive przygotowany przez K2.

Aktualizacja (18.06.2013): Karta MasterCard Display Getin Banku zdobyła nagrodę Innovation Lion.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij