Ministerstwo Zdrowia w ciekawy sposób zachęca Polaków do rozmnażania. Czy reklama zachęci do zdrowego tryby życia przyszłych rodziców?

Ministerstwo Zdrowia w ciekawy sposób zachęca Polaków do rozmnażania. Czy reklama zachęci do zdrowego tryby życia przyszłych rodziców?

Bohater spotu opisuje sposób królików na posiadanie licznego potomstwa. Recepta na zdrowie seksualne wydaje się być prosta, ale czy ta metafora przysłuży się przyrostowi naturalnemu w Polsce?

Narrator spotu podkreśla, że króliki zdrowo się odżywiają, dużo się ruszają, nie stresują się niepotrzebnie oraz nie korzystają z używek. Więc jeśli chcesz zostać ojcem lub matką, postępuj jak króliki, dbaj o siebie! Jednak, czy metafora „rozmnażać się jak króliki” nie jest negatywna?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Seksualność jest otoczona różnymi tabu i trudno poruszać się w tym obszarze, tak aby nikogo nie urazić. Nie chcieliśmy robić filmu instruktażowego. Baliśmy się wulgarności. Króliki wydawały się dobrym rozwiązaniem tych dylematów. Jeżeli spot wywoła dyskusję, to dobrze. W ten sposób jest szansa, że temat zostanie dostrzeżony – komentuje spot Jakub Kubicki z agencji Propeller, która odpowiedzialna jest za przygotowanie spotu.

Co myślicie o takim posunięciu Ministerstwa Zdrowia? Dajcie nam znać!

PS

Jakiś czas temu na YouTubie pojawił się film, w którym szef GISu apeluje o ostrożność przy spożywaniu różnego rodzaju grzybów. „Proszę, uważaj na grzyby, skonsumujesz trującego, możesz zaraz być nieżywy” - rapuje Posobkiewicz.

To nie pierwsza akcja podczas której GIS wychodzi do ludzi z piosenkami. Kierownik Głównego Inspektoratu Sanitarnego w przeszłości rapował m.in. o szczepieniach, papierosach czy dopalaczach, a kiedyś zdarzyło mu się „śpiewać” w rytmie rocka na temat suplementów diety.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij