Wraz z premierą nowego BMW marka wypuściła piękny i motywujący spot, który zachęca do ciągłej walki i pokonywania trudności

Wraz z premierą nowego BMW marka wypuściła piękny i motywujący spot, który zachęca do ciągłej walki i pokonywania trudności

BMW ciągle pracuje nad ulepszeniem swoich modeli samochodu. Nowa odsłona sportowego sedana stała się jeszcze mocniejsze i jeszcze bardziej drapieżna.

W nowym spocie marka opowiada historię. BMW zdaje sobie sprawę, że konkurencja nie śpi, dlatego w nowym spocie widzimy piękną, inspirującą historię, z której każdy może czerpać siłę. Marka mówi jedno: nie poddawajcie się i walczcie do końca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

BMW to samochód, który sprawdzi się w każdych okolicznościach. Nie ma znaczenia, czy będzie to pościg, ucieczka przed FBI, czy strzelanina. Jeden ze spotów marki to prawie film akcji ;)

PS2

Czy można nakręcić reklamę samochodem? Volkswagen taką zrobił! Wszystko za pomocą... nowego Golfa GTI. Nagranie trwało 3 sekundy, ale dzięki technologii slow motion możemy podziwiać 2-minutowy spot z udziałem 20 osób. Zobaczcie sami!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij