Kolejny znany YouTuber dołącza do TalentMedia – Bartek Usa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejny znany YouTuber dołącza do TalentMedia – Bartek Usa

Do agencji TalentMedia dołączył kolejny popularny i lubiany YouTuber z kategorii rozrywkowej- Bartek Karpowski, twórca kanału na YouTube Bartek Usa. Kanały Bartka subskrybuje łącznie prawie 300 tys. osób, a umieszczane przez niego filmy wyświetlono już ponad 53 mln razy. Bartek Usa dał się poznać...

...szerokiej widowni jako autor nieszablonowych sond ulicznych i pranków, które z miesiąca na miesiąc zyskują coraz więcej oddanych fanów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Bardzo się cieszę na współpracę z TalentMedia. To co było dla mnie najważniejsze przy wyborze partnera to zespół, który podchodzi do współpracy bardzo profesjonalnie, ma kreatywne zaplecze oraz doskonale czuje YouTube i obowiązujące na nim trendy, właśnie takiego partnera szukałem. Jestem pewny, że przed nami wiele ciekawych projektów, które zrealizujemy wspólnie dla klientów, i które spodobają się widowni i moim fanom – komentuje Bartek Karpowski, twórca kanału Bartek Usa.

Sieć TalentMedia sukcesywnie się rozwija, na tę chwilę łączna liczba subskrypcji YouTuberów zrzeszonych w agencji przekroczyła 16 mln dając zasięg ponad 100 mln wyświetleń w miesiącu i ponad 400 milionów minut watchtime.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij