AleBrowar x Craft Jungle

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
AleBrowar x Craft Jungle

Rynek piwa rzemieślniczego znany jest z kooperacji między browarami. Jednak współpraca z marką odzieżową to nowość wśród przedstawicieli polskiego kraftu.

AleBrowar to jeden z pionierów piwnej rewolucji w Polsce. Marka, która wyróżnia się wyrazistym wizerunkiem i spójną strategią komunikacji z fanami piwa rzemieślniczego. Claim „Hop Heads of Poland” wpisany w logo browaru, a w szczególności hashtag #jestemhopheadem stały się hasłami wywoławczymi miłośników nowofalowego piwa. Stworzenie linii odzieżowej w kooperacji z Craft Jungle, marką adresowaną do fanów kraftu, jest ukłonem w kierunku społeczności zbudowanej wokół AleBrowaru i naturalnym krokiem w rozwoju marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Chcemy aby koszulki, bluzy i czapki sygnowane przez AleBrowar miały najwyższą jakość i były czymś więcej niż gadżetem reklamowym. Dlatego, wspólnie z Craft Jungle, postawiliśmy na polską produkcję i dedykowane motywy graficzne.” – komentuje Bartek Napieraj z AleBrowaru. „Ilustracje wykonał Łukasz Belcarski, który na co dzień rysuje postaci znane z naszych etykiet. Nad projektem czuwała agencja Ostecx Créative, zajmująca się naszą marką od 2012 roku i chcąca wyznaczyć z Craft Jungle nowe standardy w temacie produktów powiązanych z kulturą piwną.” – dodaje Bartek.

Ubrania z linii AleBrowar x Craft Jungle można zakupić w obu firmowych barach browaru czyli w AleBrowar Gdynia i AleBrowar Wrocław oraz online w sklepie www.craftjungle.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij