Skarby Serowara świętują 15. urodziny Sera Bursztyn

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Skarby Serowara świętują 15. urodziny Sera Bursztyn

Wystartował konkurs zorganizowany przez markę Skarby Serowara dla uczczenia 15 lat produkcji Sera Bursztyn. Jest reklamowany m.in. spotem w kanałach VOD, kampanią bannerową w portalach horyzontalnych, materiałami BTL i POS w sieciach sprzedaży jak również mediach społecznościowych.

Ser Bursztyn współtworzy portfolio marki Skarby Serowara, należącej do Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. To najstarszy polski ser długodojrzewający, którego formułę opracowano w 2002 roku – dokładnie 15 lat temu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podstawą urodzinowej komunikacji konkursowej jest 30-sekundowy spot wyświetlany w aplikacjach VOD przed tematycznymi programami kulinarnymi. Przedstawia serowara, który dogląda procesu dojrzewania i pielęgnacji Sera Burtszyn, by następnie podzielić się nim z przyjaciółmi.

Wraz z materiałami POS i BTL oraz akcją promocyjną w mediach społecznościowych spot zachęca do udziału w konkursie i odsyła na Landing Page: www.konkurs.skarbyserowara.pl

Zadaniem uczestników jest „podzielić się swoją doskonałą chwilą przy wspólnym stole” – przesłać zdjęcie, na którym pokazują, jak delektują się serem Bursztyn, Rubin albo Szafir w towarzystwie rodziny lub przyjaciół, a następnie wyjaśnić, dlaczego to spotkanie jest wspaniałe i niepowtarzalne.

Na najlepszych czekają nagrody przyznawane przez jury do 31 grudnia br. Wygrają co tydzień:

  • 15 kompletów eleganckich noży do sera i zestawów serów długodojrzewających marki Skarby Serowara (Bursztyn, Rubin, Szafir),
  • 5 voucherów o wartości 400 zł na kolację w restauracji,
  • 1 kurs gotowania dla dwóch osób w Kurt Scheller Academy.

Kampania to pierwszy efekt rozpoczętej w październiku współpracy między Spółdzielczą Mleczarnią Spomlek a Heads Advertising. Krakowska agencja odpowiada za opracowanie mechaniki konkursowej, kreację materiałów reklamowych, produkcję spotu oraz planowanie i zakup mediów Internecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij