Lumix Generation Freedom - Panasonic wspiera reklamowo markę Lumix G

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lumix Generation Freedom - Panasonic wspiera reklamowo markę Lumix G

Panasonic ruszył z kampanią wspierającą bezlusterkowe aparaty fotograficzne Lumix G. Kampania prowadzona jest na polskim, rumuńskim, czeskim i węgierskim rynku. Działania koordynuje dom mediowy Vizeum Polska.

Aparaty z serii Lumix G to innowacyjne aparaty systemowe. Kompaktowe i lekkie aparaty zapewniają miłośnikom fotografii świetną jakość zdjęć. Aparaty z tej serii umożliwiają osiągnięcie wysokiej jakości obrazu nagrań wideo – nie tylko płynnej gradacji, ale także doskonałej rozdzielczości i reprodukcji kolorów. Funkcja nagrywania wideo zapewnia szereg opcji dotyczących formatu i przepływności. Panasonic Lumix G posiadają m.in. podwójną stabilizację obrazu, możliwość robienia zdjęć w 4K oraz 6K, dotykowy autofokus oraz obracany, dotykowy ekran. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania "Lumix Generation Freedom" prowadzona jest w telewizji, internecie, na platformach VOD, w social media oraz w prasie. Za strategię, planowanie i zakup mediów oraz za nadzór nad wszystkimi działaniami reklamowymi odpowiada dom mediowy Vizeum. Działania SEM prowadzi agencja iProspect Polska, a działania reklamowe na Facebooku realizuje Isobar Poland Group.

Panasonic jest klientem Vizeum Polska od 2006 r. Dom mediowy realizuje działania z zakresu strategii, planowania i zakupu mediów online i offline.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij