To oni stali się tradycją świątecznych reklam. John Lewis opublikował nową reklamę, która poruszy najbardziej zatwardziałe serca

To oni stali się tradycją świątecznych reklam. John Lewis opublikował nową reklamę, która poruszy najbardziej zatwardziałe serca

Sieci brytyjskich domów towarowych John Lewis dokonała czegoś, o czym marzy każda marka – ich świąteczne filmy, mimo niespełna dziesięcioletniej tradycji, to już część świątecznej popkultury.

W tym roku marka zawczasu opublikowała reklamę, która poruszy serca, nawet te najbardziej zatwardziałe. Wysokiej jakości klip: wzrusza, bawi i nierzadko urzeka bajkowym klimatem, jego autorem jest znany z pięknych produkcji Michel Gondry. Czy Wam też łezka zakręci się w oku?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rok temu "Buster the Boxer", świąteczna reklama marki, po miesiącu naliczyła ponad 22 miliony wyświetleń na YouTubie, a uzupełniona o technologię VR kampania pokazała, że reklama może być dziełem sztuki.

Poniżej prezentujemy kilka pozostałych świątecznych reklam Johna Lewisa:

PS

Choć na świąteczne spoty jeszcze za wcześnie, Amazon i marka Poo~Pourri opublikowały już swoje świąteczne spoty, które wywołują uśmiech na twarzach wszystkich oglądających.

PS2

Okres przedświąteczny to doskonały czas dla reklamodawców. Śmiało możemy powiedzieć, że obok światełek, bombek i „Kevina samego w domu” świąteczne spoty są nieodłączną część świątecznej atmosfery. Sainsbury's również stawia na mocne i zgrabne reklamy. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij