Nowa świąteczna reklama Allegro już jest! Zupełnie inna od zeszłorocznej, ale łzy wyciska równie dobrze!

Nowa świąteczna reklama Allegro już jest! Zupełnie inna od zeszłorocznej, ale łzy wyciska równie dobrze!

Po zeszłorocznym sukcesie spotu „Czego szukasz w Święta” cała Polska wstrzymała oddech, by przekonać się, czy Allegro powtórzy sukces. Dziś wystartowała świąteczna kampania marki, która zaskakuje zupełnie innym przekazem i, jak się okazuję, jest częścią ważnej akcji społecznej!

Spot o nazwie “Talizman” to historia młodego chłopca, który zafascynowany jest kulturą i światem Indian. W prezencie od rodziców dostaje tytułowy talizman, który zdaje się mieć magiczną moc. Pewnego dnia Marcela ratuje z opresji starszy mężczyzna, a to sprawia, że chłopiec zaczyna dostrzegać wokół siebie ludzi potrzebujących pomocy. Spot, mimo że odbiega od zeszłorocznego konceptu, wzrusza na potęgę. Dajcie znać, czy Wam też popłynęła łezka…

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cała kampania prowadzona jest we współpracy ze "Szlachetną Paczką", bo marka bardzo wspiera tę godną pochwały inicjatywę!

Tegoroczne video również zostało wyreżyserowana przez Jespera Ericstama, a na etapie produkcji nad filmem pracowało aż 160 osób!

Jeśli ktoś z Was zapomniał lub, o dziwo!, nie widział zeszłorocznego spotu, którym zachwycały się nie tylko polskie media, przypominamy:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij