Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2018 startuje!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2018 startuje!

Międzynarodowi eksperci, aktualne trendy w marketingu sportowym i sponsoringu, wiedza i umiejętności – już wkrótce Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2018. Centrum Olimpijskie PKOl w Warszawie 2 marca stanie się centrum polskiego sportu, integrując sponsorów sportu, organizacje, kluby i...

...jednostki samorządowe, oraz wielu innych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ to kluczowe spotkanie w branży marketingu sportowego w Polsce, którego celem jest profesjonalizacja sportu oraz budowanie relacji ze światem biznesu. Oprócz części szkoleniowo-konferencyjnej, Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ to również targi SPORTBIZ EXPO, Gala Sportu i Biznesu, sesje networking, oraz jedyny w Polsce konkurs dla projektów startupowych w sporcie.

Podczas Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w 16 prelekcjach prowadzonych przez światowej klasy prelegentów z zakresu marketingu sportowego, które odbędą się w ramach czterech bloków tematycznych:

  • PR i marketing w sporcie,
  • nowoczesny sponsoring,
  • zarządzanie sportem w miastach i regionach,
  • nowe trendy na rynku sportowym.

W ramach wydarzenia odbędą się branżowe targi SPORTBIZ EXPO, podczas których wystawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę przed całą branżą sportową. SPORTBIZ EXPO to targi o charakterze biznesowym, dzięki czemu uczestnicy mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe, które pozwolą na nawiązanie nowych współpracy.

Na zakończenie Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ obędzie się XIV Gala Sportu i Biznesu, uroczysty bankiet, podczas którego wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego, najbardziej prestiżowe wyróżnienia w branży marketingu sportowego w Polsce. Nagrody honorują osoby i organizacje o szczególnym wpływie na rozwój i profesjonalizację sportu w Polsce. Gala Sportu i Biznesu to również doskonała okazja aby spotkać się z najważniejszymi osobami w polskim sporcie i biznesie. Uczestnicy Gali Sportu i Biznesu poznają również zwycięzców III edycji Sports Startup Project, czyli jedynego konkursy Startup dla branży sportowej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Forum SPORTBIZ 2018 podczas, którego można zdobyć ogromną wiedzę praktyczną, a także pozyskać nowe kontakty biznesowe w środowisku sportu i biznesu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij