Greenpeace parodiuje świąteczną reklamę Coca-Coli, w której w zupełnie inny sposób przedstawia znaną ciężarówkę

Greenpeace parodiuje świąteczną reklamę Coca-Coli, w której w zupełnie inny sposób przedstawia znaną ciężarówkę

Greenpeace, rozpoznawalna na świecie organizacja walcząca o środowisko znana jest z ciekawych spotów i akcji, które uświadamiają ludzi na tematy związane z ochroną środowiska. Tym razem zaserwowali nam świąteczną reklamę, która okazała się parodią znanej reklamy z ciężarówką Coca-Coli.

Według badań organizacji, średnio co minutę do oceanów na całym świecie trafia duża ciężarówka plastiku, a koncern produkuje ok.110 mld plastikowych butelek rocznie. W spocie widzimy miłośników gazowanego napoju, a w scenach migają nam sterty plastikowych butelek. Na końcu jednak pojawia się ciężarówka, ale czy taka sama jak w reklamie brandu?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot zrealizowany we współpracy z agencją Weekend.

PS

Jakiś czas temu Greenpeace Australia, we współpracy z agencją Ogilvy, zbudowała interaktywną wystawę przed Pitt Street Mall, na jednej z głównych ulic handlowych w centralnej dzielnicy biznesowej Sydney. Wystawa ma na celu podniesienie świadomości związanej ze zmianami klimatycznymi na Ziemi, a także zachęcenie ludzi do podejmowania osobistej odpowiedzialności i przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym.

PS2

Święta tuż, tuż, więc coraz więcej marek ujawnia swoje spoty. W większości czujemy magię i unoszący się zapach piernika. Jeśli chcecie zobaczyć reklamy największych marek, wejdźcie → tutaj

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij