Nowa, urocza gwiazda Volkswagena podbija Internet i nie boi się przebić głową ściany. Odważny baranek schodzi z drogi dopiero prawdziwej gwieździe…

Nowa, urocza gwiazda Volkswagena podbija Internet i nie boi się przebić głową ściany. Odważny baranek schodzi z drogi dopiero prawdziwej gwieździe…

Volkswagen rozpoczął globalną kampanię promującą nowego SUV-a w ofercie – T-Roc. Gwiazdą promocji został mroczny baranek, który niczego się nie boi.

„Czarna owca” miotu uroczych baranków stała się postrachem wszystkich, wielkiego psa, krowy, rolnika – nie boi się nawet głową przebić ściany. Baranek, choć młody, jest odważny i pewny siebie, do czasu… Któregoś dnia na jego drodze staje lepszy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za tę uroczą i mroczną kampanię odpowiedzialne są agencje Adam&Eve/DDB i DDB Berlin.

PS

Niedawno z okazji premiery nowego sedana od BMW, marka opublikowała nową motywacyjną reklamę, z której każdy może czerpać siłę.

S2

Koncern Volkswagen w celu promocji nowej gwarancji dla klientów kupujących samochody marki, postanowił wypuścić dość niezwykły spot, który nawiązuje do lat 60. Zobaczymy w nim hippisów, zabawę i festiwal muzyczny, a także klasyczne modele marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij