Fala wsparcia dla przedsiębiorców z branży EdTech

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fala wsparcia dla przedsiębiorców z branży EdTech

Tylko do 30 listopada trwa rekrutacja do nowego programu akceleracyjnego – Surferzy Wiedzy dedykowanego branży EdTech. Jest on organizowany przez EdTechHub, fundusz działający w ramach Fundacji Obserwatorium Zarządzania.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w 12 szkoleniach poszerzających kompetencje biznesowe i digitalowe, skorzystać ze wsparcia mentoringowego i technologicznego o wartości nawet do 100 000 zł. Aplikować można do końca listopada 2017.

Warsztaty odbędą się w nowoczesnym campusie Digital Knowledge Village. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość wykorzystania obecnej tam infrastruktury obejmujące min. profesjonalne studia nagraniowe, montażowe i postprodukcyjne. Program współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, działania RPO Mazowsze 3.1.2

„Naszą misją jest czynienie wiedzy i umiejętności bardziej dostępnymi i atrakcyjnymi. Szukamy osób, którzy mają podobny cel. Kursy online, aplikacje edukacyjne wykorzystujące VR/AR czy portale social learning to przykłady projektów, które chcemy wspierać” – wyjaśnia Ireneusz Tomczak, CEO EdTechHub.

EdTech to sektor intersujący zarówno dla przedsiębiorców, jak i inwestorów. Znajduje się w czołówce branż, którymi zainteresowane są amerykańskie fundusze VC. Sukcesy takich polskich biznesów jak Brainly czy Photon pokazują, że warto rozwijać i wspierać koncepty edukacyjne także w naszym kraju.

Rekrutacja do programu trwa do końca listopada. Więcej informacji na stronie www.surferzywiedzy.pl

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij