Niekomercyjny projekt studia Televisor

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niekomercyjny projekt studia Televisor

Niekomercyjny projekt studia postprodukcyjnego Televisor promuje nowy album hiphopowego zespołu Jetlagz. Teledysk do utworu „Roppongi Boys” to pokaz kreatywności i umiejętności współpracującego ze studiem motion designera Bartka Kalinowskiego.

Na co dzień ponad 30-osobowy zespół Televisora koncentruje się na postprodukcji reklam. Firma ma na swoim koncie projekty dla takich marek, jak: Żywiec, Mercedes czy Huawei przygotowywane na rynek polski i zagraniczny. „Realizacja teledysków nie jest więc czymś, co robimy na co dzień” przyznaje Paweł Krzemiński, project lead i współwłaściciel studia. „Kiedy jednak poznaliśmy szczegóły pomysłu Bartka, bez wahania zadeklarowaliśmy pełne wsparcie techniczne i technologiczne.”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teledysk powstał w środowisku 3D bazując na technologii motion capture, która pozwoliła na precyzyjną rejestrację tańca dwójki raperów z Jetlagz. Do zarejestrowanego ruchu artystów Bartek zaprojektował i niejako „uszył” w programie 3D wirtualne stroje z materiałów takich, jak np. naturalny jedwab czy futro. Następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin. „Na co dzień staram się wypełnić każdą wolną chwilę w pracy nad wymyślaniem nowych rozwiązań wizualnych i technologicznych. Efektem tego są szybkie rendery publikowane na Instagramie” mówi Bartek Kalinowski. „Teledysk dla Jetlagz to rozszerzona wersja jednego z takich testów.”

Obok studia Televisor, duży udział w projekcie miał montażysta Wojtek Włodarski PSM, który świetnie wyczuł rytm utworu i przełożył go na obraz. Ale nie byłoby projektu bez udziału realnych bohaterów klipu – ekipy Jetlagz. "Bardzo sobie cenimy współpracę z Bartkiem Kalinowskim. Teledyski, które dla nas zrealizował, to zdecydowanie nasze najlepsze video-single. Warto podkreślić, że dotychczas były to zawsze obrazy fabularne. Bartek jest jednak świetnym motion designerem, więc gdy nadarzyła się wreszcie okazja, by mógł w pełni wykazać się swoimi umiejętnościami animacji 3D, weszliśmy w temat! " podkreślają Łajzol i Kosi z Jetlagz. Utwór „Roppongi Boys” promuje ich nowy album „WSK8OFMIND”, który ukaże się na rynku 1 grudnia.

Premiera teledysku stworzonego przez Bartka i wyprodukowanego przez Televisor odbyła się w internecie w poniedziałek, 27 listopada o godzinie 18.00 na kanałach studia na Vimeo i Facebooku.

Artysta: Jetlagz (Kosi, Łajzol)
Tytuł: Roppongi Boys
Album: WSK8OFMND
Lyrics & Rap: Łajzol, Kosi
Music: Falcon1
Bass Jan Other
Mix: Szwed SWD
Hemp Studio Master: Eprom Sounds Studio
Production Company: OF Label, RHW Label
Video:
Reżyseria / Motion Design: Bartek Kalinowski www.instagram.com/abloalbo/
Montaż: Wojtek Włodarski PSM
Produkcja: Televisor www.facebook.com/televisor/
Producentka: Ola Smolnicka
Motion Capture: mocap.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij