„Stać Cię na emocje” - 4Frame z nową kampanią dla Multikina

„Stać Cię na emocje” - 4Frame z nową kampanią dla Multikina

Ruszyła nowa kampania Multikina „Stać Cię na emocje”, wprowadzająca specjalną kartę dla uczniów i studentów. M!karta upoważnia do zakupu biletów na seans za jedyne 13,90 zł i jest również programem lojalnościowym dla młodych kinomanów.

Za koncept kreatywny i komunikację nowej oferty Multikina odpowiada agencja 4Frame.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Takiej akcji i atrakcyjnych cen w kinach jeszcze nie było! Multikino skutecznie pokazuje, że studentów i uczniów w końcu stać na absolutnie wszystkie emocje: łzy, śmiech i odwagę. Sieć kin Multikino, znając potrzeby swoich młodych widzów, którzy w codziennych wyborach stawiają na oszczędność, wolność, elastyczność i brak długotrwałych zobowiązań w postaci umów, stworzyła ofertę szytą na miarę ich potrzeb - M!Kartę. Dzięki niej bilety na seanse 2D od poniedziałku do piątku kosztują jedyne… 13,90 zł.

„M!Karta to oferta szyta na miarę dla Milenialsów, która odpowiada na potrzeby nowych pokoleń, a koncept przedstawiony przez Agencję 4Frame „Stać Cię na emocje” jest idealnym ich odzwierciedleniem” - mówi Igor Przespolewski, Marketing Manager Multikino S.A.

„Dobrze dopasowany produkt do prawdziwych potrzeb grupy docelowej daje możliwość stworzenia wiarygodnej i angażującej komunikacji” - dodaje Piotr Zawałło, Dyrektor Kreatywny agencji 4FRAME, która odpowiada za koncept kreatywny oraz komunikację nowej oferty Multikina - M!Karty.

Kampania „Stać Cię na emocje” jest realizowana poprzez spoty radiowe, spot kinowy, działania w digitalu, materiały POS oraz nośniki własne Multikina. Jest to pilotażowa kampania, która realizowana jest obecnie wyłącznie w Warszawie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij