„Just Another Day" w piękny sposób przypomina, o czym należy pamiętać w święta. Tym razem pokaż komuś, że jest kochany!

„Just Another Day

Dla większości nas Święta Bożego Narodzenia to coś wielkiego. To czas spędzona przy stole pełnym jedzenia z rodziną i przyjaciółmi. Jednak jest grupa ludzi, dla której święta są dniem, jak co dzień – w samotności.

W „Just Another Day" nie chodzi o konsumpcję, ale o bardzo poważną sprawę, którą powinien zainteresować się każdy z nas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Historia przedstawia codzienność starszego mężczyzny, który podążając za codzienną rutyną, tęskni za kontaktem z ludźmi, za miłością, szczególnie w święta – widząc, jak ludzie wokół przeżywają radość.

Za kształt kampanii odpowiada organizacja Age UK i agencja Drum.

PS

Dwa lata temu EDEKA poszła w reklamę o podobnym motywie. Mężczyzna odsłuchuje kolejne wiadomości nagrane na automatyczną sekretarkę. Dzieci i wnuki życzą mu szczęśliwego Bożego Narodzenia, zapewniając o swojej miłości, tłumaczą, dlaczego nie mogą przyjechać. Do czasu, aż staruszek swinguje swoją śmierć…

PS2

Również John Lewis dwa lata temu wzruszył cały świat. Jego dwuminutowy spot opowiadał historię staruszka, który mieszkał samotnie na księżycu oraz małej dziewczynki, która dostrzegła owego pana przez teleskop, po czym rozpaczliwie próbowała się z nim skontaktować. Film był metaforą samotności i niezrozumienia, które towarzyszą starości.

W te Święta pokaż komuś, że jest kochany!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij