Animowany spot BBC One ma szansę stać się viralem. Bajka opowiada o tym, co najważniejsze, nie tylko w święta

Animowany spot BBC One ma szansę stać się viralem. Bajka opowiada o tym, co najważniejsze, nie tylko w święta

Żyjemy w czasach, w których każdy jest wiecznie zabiegany. W harmonogramie dnia nie ma miejsca na rozrywkę czy chwile z rodziną. Świat zwalnia dopiero w Boże Narodzenie, kiedy ludzie wspólnie się spotykają, by dzielić ze sobą doświadczenia i wyjątkowe chwile.

BBC chciało odzwierciedlić to w swojej kampanii i dotknąć naszych serc.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

We wzruszającej historii młoda dziewczynka z zamiłowaniem do tańca, próbuje zwrócić na siebie uwagę ojca, którego ciągle rozpraszają bodźce zewnętrzne. W ważny dla niej dzień wypatruje go na sali pełnej rodziców, ale brak jego obecności paraliżuje ją. Wtedy dzieje się świąteczny cud…

BBC One w animowanej reklamie podpowiada, co w święta jest najważniejsze ;)

PS

W święta również warto robić swoim najbliższym niespodzianki, dlatego w spocie NOS ojciec zdradza swojemu synowi tajemnicę, którą nie może podzielić się dalej. Zapisuje swój własny numer telefonu, mówiąc, że to kontakt do Mikołaja. Co się stanie, gdy zasypywany informacjami tata wróci do domu? Finał jest piękny i wzruszający, zobaczcie sami!

PS2

Bycie samotną matką nie jest łatwe, szczególnie w czasie przygotowań do świąt. Jednak dzieci nie raz potrafią wynagrodzić trud tej pracy. IKEA przedstawia historię chłopca, który używa butelek, by zamknąć w nich radość, miłość, zabawę i całą gamę emocji, których doświadcza z mamą.

PS3

Jeśli chcecie więcej świątecznych spotów, wejdźcie → tutaj. Zebraliśmy dla Was tegoroczne reklamy w jednym artykule! Która jest Waszym zdaniem najlepsza?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij