Socializer S.A. wspiera Huawei Roadshow „Make It Possible”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Socializer S.A. wspiera Huawei Roadshow „Make It Possible”

Agencja Socializer wyprodukowała dwie aplikacje, które dostępne są jedynie podczas Huawei Roadshow „Make It Possible”, organizowanego przez Live Marketing Concept (ICP Group). Roadshow odbywa się w wybranych centrach handlowych w całej Polsce. W najbliższy weekend zagości w Galerii Mokotów.

Roadshow Huawei „Make It Possible” to wydarzenie, które w maju i w czerwcu odwiedza wybrane galerie handlowe w całej Polsce. Co weekend mieszkańcy innego miasta mają możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami Huawei, które prezentowane są w specjalnej Strefie Technologii Mobilnych. Jednocześnie osoby odwiedzające stanowisko mogą skorzystać z atrakcji, w tym z dwóch aplikacji przygotowanych przez agencję Socializer.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki specjalnej aplikacji dostępnej na stoisku Huawei uczestnicy wydarzenia będą mogli stworzyć własną odyseję kosmiczną, i przenieść się w odległe galaktyki umieszczając swoje zdjęcie w trzech zabawnych scenkach. Filmiki, które powstaną dzięki tej aplikacji można udostępnić na swoim profilu na Facebooku. Druga aplikacja, która dostępna będzie na urządzeniach umieszczonych na stoisku to mobilna gra „Kosmiczna Misja”, która stawia przed odwiedzającymi zadanie dolecenia na księżyc przy ominięciu napotkanych na drodze przeszkód. Ranking wszystkich wyników jest dostępny na stronie www.kosmicznywynik.pl. Obie aplikacje dostępne są jedynie podczas Huawei Roadshow „Make It Possible”.

Aplikacje przygotowane przez agencję Socializer można sprawdzić podczas Huawei Roadshow „Make It Possible” w następujących terminach:

  • 8-9.06 – Galeria Mokotów (Warszawa)
  • 15-16.06 – Manufaktura (Łódź)
  • 22-23.06 – Pasaż Grunwaldzki (Wrocław)
  • 29-30.06 – Arkadia (Warszawa).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij