LG OLED TV i konsola Xbox One X - najsilniejszy duet gamingowy prezentem dla całej rodziny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LG OLED TV i konsola Xbox One X - najsilniejszy duet gamingowy prezentem dla całej rodziny

Firmy LG Electronics oraz Microsoft, rekomendują najsilniejszy zestaw gamingowy do rozrywki dla całej rodziny.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup jednego z objętych promocją modeli telewizora LG OLED, otrzymają najnowszy XBOX ONE X za połowę ceny lub konsolę Xbox One S w zestawie. Dzięki temu osoby, które zdecydują się skorzystać z promocji, będą mogły cieszyć się najmocniejszym na rynku duetem gamingowym – konsolą, która zapewni grę w rozdzielczości 4K i technologii HDR oraz telewizorem z rewolucyjną matrycą organiczną, całkowicie wykorzystującą możliwości Xbox One.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Doskonały prezent dla całej rodziny

W ramach promocji LG i Microsoft, Klienci, którzy kupią jeden z 65-calowych telewizorów OLED z linii na 2017 rok (LG OLED W7, LG OLED E7, LG OLED C7, LG OLED B7) otrzymają w zestawie konsolę Xbox One S lub mega zniżkę 50% na najnowszy model Xbox One X.

Promocja jest już dostępna w sklepach MediaExpert, RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn i Neonet. Oferta będzie aktualna do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

LG OLED TV – wybór wymagających graczy

Najlepszy telewizor dla gracza musi spełniać kilka kluczowych kryteriów – pierwszym i najważniejszym z nich jest niska wartość Input lag, czyli ilość czasu pomiędzy wysłaniem obrazu z konsoli, a jego wyświetleniem na ekranie. Według ekspertów wzorcowy wynik, nie powinien przekraczać 50 ms. Telewizory LG OLED posiadają Input lag na poziomie 21 ms, co czyni je idealnym ekranem do rozgrywki na najwyższym poziomie.

Kolejnym kryterium jest matryca i zastosowane technologie udoskonalające jakość obrazu. Telewizory LG OLED, dzięki organicznym diodom, które zapalają się lub całkowicie gasną, gwarantują głęboką czerń i nieskończony kontrast.

Dodatkowo wyposażone zostały w takie rozwiązania jak Pixel Dimming, które zarządza regulacją jasności pojedynczych pikseli, zapewniając idealne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów w nawet najbardziej ciemnych scenach. Matryca LG OLED pokrywa także 100% palety barw DCI (Digital Cinema Initiatives) oraz oferuje specjalny tryb HDR Gra. Wszystko to sprawia, że linia LG OLED 2017 jest najlepszą opcją dla użytkowników najnowszych konsol na rynku. Konsole z serii Xbox One X w połączeniu, w opinii ekspertów, z referencyjnymi pod względem jakości obrazu telewizorami LG OLED TV gwarantują najlepszej jakości rozrywkę.

Sprzęt obsługuje rozdzielczość 4K UltraHD oraz technologię HDR, a dzięki czytnikowi Blu-Ray 4K pozwala także oglądać filmy w najwyższej możliwej jakości. Dzięki zwiększonej aż o 40% mocy, w porównaniu do innych dostępnych na rynku konsoli, użytkownik może poznać zupełnie nowy poziom wirtualnej rozrywki. 6 teraflopów graficznej mocy obliczeniowej, 12 GB pamięci graficznej GDDR5 oraz przepustowość pamięci na poziomie 326 GB/sekundę sprawia, że nawet najbardziej dynamiczne sceny prezentują się wyjątkowo, a gra ładuje się i wyświetla tak samo płynnie nawet na ekranie z 1080p.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij