Monika Jaranowska - z Bluerank do OSOM STUDIO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Jaranowska - z Bluerank do OSOM STUDIO

Po prawie ośmiu latach współpracy z agencją Bluerank, Monika Jaranowska dołączyła do zespołu specjalistów OSOM STUDIO, w którym to objęła stanowisko specjalisty PPC.

Swoją pracę w branży marketingu internetowego Monika rozpoczęła na stanowisku Młodszy Specjalista SEM w Wydawnictwie Wiedza i Praktyka w Warszawie. Zdobywała doświadczenia z zakresu prowadzenia kampanii PPC, aby finalnie objąć samodzielne stanowisko PPC Managera. Następnie, w Bluerank, Monika zajmowała się planowaniem strategii reklamowych przy wykorzystaniu narzędzia Google AdWords i prowadzeniem działań reklamowych dla największych polskich i zagranicznych marek. W OSOM STUDIO do jej zadań również należało będzie prowadzenie działań płatnych dla klientów agencji. Monika poprowadzi m.in. rozbudowaną kampanię reklamową dla Vivitek, która obejmie kilka europejskich rynków i platform.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Monika to kolejny specjalista, który w ostatnim czasie dołączył do zespołu OSOM STUDIO. Agencja stale rozszerza swoją ofertę, szybko reagując na zapotrzebowania rynku i otwiera się na nowych klientów poszukujących wiarygodnego i zaangażowanego partnera do działań w obszarze marketingu internetowego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij