Legia Warszawa i adidas z kampanią świąteczną promującą koszulki meczowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Legia Warszawa i adidas z kampanią świąteczną promującą koszulki meczowe

„Niektóre prezenty mówią same za siebie” to tytuł rozpoczętej 15 grudnia kampanii świątecznej Legii Warszawa i sponsora technicznego klubu, marki adidas. W okolicznościowym spocie wystąpili piłkarze zespołu mistrza Polski. Kampania promuje koszulkę meczową jako wymarzony prezent na Święta.

W ramach działań promocyjnych przygotowano spot w wersji trzydziesto- oraz sześciosekundowej, który będzie emitowany na Facebooku, Twitterze, Youtube, sieci reklamowej Google Display Network, w kanałach nc+ oraz oficjalnej stronie i własnych kanałach komunikacji Legii Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas wigilijnej kolacji zawodnicy Legii: Kasper Hamalainen, Inaki Astiz oraz Sebastian Szymański wręczają prezenty, którymi są koszulki meczowe. Obdarowani są tak zaskoczeni, szczęśliwi i rozemocjonowani, że nie mogą wydobyć z siebie słowa. Na szczęście są takie prezenty, które mówią same za siebie.

„Film jest wspólną produkcją Legii Warszawa oraz marki adidas. Ta świąteczna kampania zachęca do zakupu pod choinkę koszulki meczowej, która jest doskonałym prezentem zarówno dla sympatyków piłki nożnej, jak również wszystkich tych, którzy cenią niebanalny design” - mówi dyrektor marketingu Legii Warszawa, Rafał Dmowski. 

Za kreację i produkcję spotu odpowiada agencja Lubię to - linked by Isobar oraz dom produkcyjny Sputnik Studio. Domy mediowe zaangażowane w planowanie kampanii to Value Media oraz Carat.

Spot jest dostępny m.in. na oficjalnym profilu Legii Warszawa na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij