Dzięki rozszerzonej rzeczywistości Honda sprawia, że okres przedświąteczny staje się, dla dzieci przebywających w szpitalu, zimową bajką

Dzięki rozszerzonej rzeczywistości Honda sprawia, że okres przedświąteczny staje się, dla dzieci przebywających w szpitalu, zimową bajką

Święta to czas dawania, dzielenia się i dobrego słowa. Wiele dzieci jednak nie będzie mogło spędzić świąt w domu, w którym pachnie piernikiem. Dlatego Honda wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, by zapewnić im w tym czasie dobre samopoczucie i bajkową atmosferę.

Kartka "Ultimate Get Well Card" jest wypełniona ciepłymi wiadomościami od ludzi z całego świata i spersonalizowana dla każdego z pacjentów szpitala pediatrycznego w Children's Hospital of Orange County. Honda za pomocą AR i specjalnego iPada przekształciła salę szpitalną w zimową krainę cudów, aby dzieci poczuły się obdarowane tym, co najważniejsze w święta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Wysyłanie ciepłych życzeń innym jest jedną z najlepszych tradycji w okresie świątecznym i dzięki niewielkiej innowacji Honda uszczęśliwia młodych pacjentów - powiedziała Susie Rossick, asystentka wiceprezesa Honda Marketing.

PS

Burger King również nie pozostaje głuchy na potrzebujących. Killka miesięcy temu marka nawiązałą współpracę ze Stacker Day, która jest partnerem Atomic Lab, firmy produkującej, dzięki technologii drukarek 3D, protezy rąk dla ludzi, którzy ich potrzebują.

Burger King część swoich dochodów przeznaczy na rozwój firmy, dzięki czemu ludzie będą mogli cieszyć się nowymi kończynami.

PS2

Marka fastfoodów opublikowała niedawno wideo, które zawierało ciekawy eksperyment społeczny, w którym ludzie owszem reagowali na problem, ale czy w słusznej sprawie? Zobaczcie!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij