Totolotek z weszlo.com przed Mundialem w Rosji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Totolotek z weszlo.com przed Mundialem w Rosji

Totolotek S.A. poinformował, że od stycznia bieżącego roku rozpoczął współpracę z portalem weszlo.com. To pierwsza taka inicjatywa pomiędzy legalnie działającą w Polsce firmą bukmacherską, a portalem po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej.

Zakres współpracy obejmie m.in.: kampanie bannerowe, lokowanie produktu oraz współpracę w kanałach social media. Jak podkreśla Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor ds. Marketingu Totolotka, duża część kampanii będzie związana z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w czerwcu i lipcu w Rosji. – Nie mogę jeszcze zdradzić wszystkich szczegółów, ale oprócz ciekawego kontentu, będziemy także organizować konkursy i zachęcać czytelników weszło do współzawodnictwa – mówi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak zaznacza Rzeczkowski pierwsze aktywności rozpoczną się już w styczniu. – Już za kilka dni czytelnicy będą mieli okazję wziąć udział w konkursie typerskim. Nagrodą w którym główną nagrodą będzie wyjazd do Tajlandii – mówi.

Totolotek jest pierwszą legalnie działającą firmą bukmacherską, która po nowelizacji ustawy hazardowej zdecydowała się na współpracę z portalem. – Bardzo cieszymy się z podpisanej umowy. Weszlo.com to jeden z najbardziej angażujących polskich portali w internecie, dlatego wiążemy ze współpracą duże nadzieje – podkreśla Mariusz Rzeczkowski.

Weszło to największy niezwiązany z dużym wydawnictwem medialnym portal o tematyce sportowej. Posiada on obecnie ponad 115 tys. fanów na Facebooku oraz ponad 140 tys. obserwujących na Twitterze. Założycielem serwisu jest Krzysztof Stanowski, dziennikarz, którego na Twitterze obserwuje ponad 215 tys. osób.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij