Tinder w zabawny sposób zilustrował, jak ewoluowały relacje między ludźmi, gwarantując, że aplikacja pozwoli tworzyć związki na całe życie

Tinder w zabawny sposób zilustrował, jak ewoluowały relacje między ludźmi, gwarantując, że aplikacja pozwoli tworzyć związki na całe życie

Już w prehistorycznych czasach ludzie potrzebowali bliskości i idealnego połączenia. Tinder w nowej reklamie zwraca uwagę na to, że dzięki aplikacji połączenia nie są przypadkowe, a związki mogą owocować w takie na całe życie!

Animowany spot jest stworzony w taki sposób, abyśmy mogli zaobserwować ewolucję dobierania się w pary. Co sądzicie o takim „obrocie” sprawy?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

W ubiegłym roku Tinder wraz z Apple TV wypuścił spoty pokazujące, o ile prościej jest używać aplikacji na telewizorze. Połączenie pozwala zobaczyć potencjalne pary na dużym ekranie i przy użyciu Apple Siri, dotykowego pilota od Apple, przesunąć użytkownika aplikacji w prawo lub w lewo. Teraz nawet wirtualne randkowanie może stać się przyjemnym w oglądaniu sportem.

PS2

PornHub też zręcznie radzi sobie z reklamą, choć tematyka portalu jest trudna ;) Świętując 10 lecie istnienia, zorganizował kampanię reklamową, która pytała, czego portal nauczył Cię przez lata?

Marka już nie raz zaskoczyła nas pomysłowością. Portal wpadł na pomysł stworzenia Snapchatu dla dorosłych. Trickpics to proste narzędzie do manipulacji obrazem, które pozwala ukryć swoje narządy płciowe za pomocą różnych naklejek i animacji graficznych.

A to nie pierwszy pomysł na „zręczne” wykorzystanie technologii ;) Brand stworzył BangFit, specjalny program, dzięki któremu ludzie zamiast chodzić na siłownię, mogli „ćwiczyć” podczas uprawiania seksu i dzięki temu dbać o swoją sylwetkę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij