Ceramika Paradyż z nową stroną internetową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ceramika Paradyż z nową stroną internetową

W odpowiedzi na preferencje zakupowe Klientów, jak i najnowsze trendy w poszukiwaniu inspiracji w urządzaniu wnętrz, Ceramika Paradyż uruchomiła nową wersję strony internetowej.

Serwis wyróżnia intuicyjny system nawigacji, dzięki któremu Klienci łatwo mogą odnaleźć nie tylko poszukiwane płytki, ale także całe kolekcje wraz z dużą ilością materiałów inspiracyjnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmiany w serwisie www.paradyz.com objęły zarówno aspekt wizualny, jak i technologiczny. Całość projektu poprzedzona została badaniami oraz wnikliwą analizą czynników decyzyjnych w procesie zakupowym klienta. Na tej podstawie podjęto decyzje o wyborze kluczowych funkcjonalności pozwalających łatwo i precyzyjnie odnaleźć poszukiwany produkt osobom, które dokładnie wiedzą czego potrzebują. Z drugiej strony nowy serwis stanowi bogate źródło inspiracji dla tych, którzy zakupy wolą poprzedzić poszukiwaniem pomysłów.

- Po miesiącach intensywnej pracy możemy pochwalić się nową odsłoną naszej strony internetowej www.paradyz.com. Serwis powstał przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy poszukują pomysłu na wnętrze we własnym stylu. Intuicyjna nawigacja, zaawansowana wyszukiwarka, czy szerokie możliwości filtrowania inspiracji, kolekcji oraz produktów - to tylko niektóre z funkcji dostępne od teraz na naszej stronie – mówi Tomasz Piechna, kierownik sekcji komunikacji i content marketingu Ceramiki Paradyż. - Całkowicie zmieniliśmy także szatę graficzną i uprościliśmy jego strukturę, by poszukiwanie pomysłu na wymarzone wnętrze było jeszcze prostsze - dodaje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij