Zacznij rok z najlepszymi. Zadbaj o siebie i swój biznes i weź udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zacznij rok z najlepszymi. Zadbaj o siebie i swój biznes i weź udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI

To najbardziej inspirujący kongres rozwoju osobistego na początku 2018 roku. 25-26 stycznia do Krakowa zjadą najlepsi w Polsce eksperci od zarządzania motywacjami, efektywnością i wykorzystania technologii przyszłości w biznesie.

Nie przegap okazji na tak rozwojowy networking, weź udział w wydarzeniu i… zacznij żyć genialnie!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zarezerwuj bilety na II Kongres SZLACHETNEJ PACZKI >> tutaj.

(Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na działalność SZLACHETNEJ PACZKI)

- Sukces SZLACHETNEJ PACZKI to dowód na to, że patrzenie przez pryzmat szans a nie ograniczeń prowadzi do celu. Droga do niego zawsze jest trudna, pełna problemów i porażek. Siła, którą można pokonać przeszkody, nie płynie z zewnątrz, ale od środka. Znajdź ją z nami w czasie Kongresu. To wydarzenie, które przemienia. Weź w nim udział i zacznij żyć genialnie! – zachęca do udziału w wydarzeniu Jacek WIOSNA Stryczek, ksiądz-wizjoner, pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI i prezes Stowarzyszenia WIOSNA, które organizuje Kongres.

Genialne pomysły na nowy rok

Cel Kongresu to przekazanie jego uczestnikom maksimum inspiracji i pomysłów na to, jak rozwijać siebie i swój biznes. Formuła została zaprojektowana tak, by uczestnicy rzeczywiście otrzymali to, czego nie można dostać gdzie indziej. Program jest nieszablonowy i bardzo mocno zorientowany na przyszłość. Biorąc udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI:

  • od czołowych polskich mówców motywacyjnych dowiesz się, jak zarządzać swoimi motywacjami (prezentacje Angeliki Chrapkiewicz-Gądek, która jako pierwsza kobieta na wózku zdobyła Rysy, Jakuba B. Bączka i Daniela Lewczuka)
  • nauczysz się, co robić ze swoim ciałem (jak spać, odżywiać się i odpoczywać), by zwiększyć efektywność swojego myślenia i skuteczność w biznesie (prezentacje Jaro Bienieckiego, twórcy marki Runmageddon, i Nikodema Finke, autora procesu 9Rings)
  • spotkasz mistrzów sportu (m.in. złotą medalistkę IO w Rio 2016, Magdalenę Fularczyk-Kozłowską), którzy podzielą się swoim doświadczeniem z realizacji założonych celów
  • poznasz najnowsze trendy dotyczące stylów życia i technologii, które w niedalekiej przyszłości będą miały największy wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie (przygotowany specjalnie na Kongres SZLACHETNEJ PACZKI raport zaprezentuje Natalia Hatalska, a w dyskusji panelowej o technologiach wezmą udział Jakub Turowski z Facebooka, Piotr Marczuk z Microsoftu i Krzysztof Śpiewek, prezes Fundacji Allegro All For Planet)
  • zobaczysz, jakie pomysły na biznes mają najbardziej innowacyjne polskie start-upy sportowe (pitching finalistów konkursu Sport-up 2018, w którego jury zasiadają m.in. Wojciech Szaniawski, prezes Arskomu i Jakub Probola, szef HUB:RAUM Deutsche Telekom) i Jaro Bieniecki, twórca marki Runmageddon)
  • przekonasz się, jak budować zaangażowanie pracowników przez ich mądre włączanie w aktywność społeczną (panel dyskusyjny moderowany przez Joannę Malinowską-Parzydło, eksperta ds. budowania marki osobistej i zarządzania przez wartości)
  • zyskasz unikalną okazję do networkingu na najwyższym poziomie – zarówno na sali konferencyjnej i w kuluarach, jak i podczas wieczornego bankietu

Co, gdzie, kiedy?

II Kongres SZLACHETNEJ PACZKI odbędzie się 25-26 stycznia w Centrum Konferencyjnym ICE w Krakowie (ul. Konopnickiej 17), najpiękniejszym centrum konferencyjnym w Polsce, ze wspaniałym widokiem na Wawel.

> Szczegóły i informacje nt. biletów na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij