Sześć nowych osób w FFW Communication

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sześć nowych osób w FFW Communication

Na przestrzeni ostatnich tygodni do zespołu agencji content marketingowej FFW Communication dołączyło sześć nowych osób, które będą wsparciem dla zespołów obsługujących kluczowych klientów agencji.

Ewelina Antonowicz specjalizuje się w kampaniach 360°. Doświadczenie zdobywała m.in. w branży lifestyle’owej, pracując z klientami z sektora premium. W FFW Communication dołączyła do zespołu prowadzącego zintegrowane kampanie digitalowe dla marki Lenovo na stanowisku Account Managera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kinga Łukomska jako Account Manager wzmocniła zespół odpowiedzialny za obsługę marek Impel, ING oraz Getin Noble Bank. Będzie współtworzyła i prowadziła kampanie digitalowe zarówno dla rynku konsumenckiego, jak i segmentu B2B.

Marcin Góralski jest nowym Account Managerem, który dołączył do zespołu koordynującego m.in. program InCredibles realizowany dla Kulczyk Investments.

Dodatkowo w zespole pojawiły się dwie osoby, które obejmą stanowiska juniorskie – Marta Surmacz zasili zespół obsługujący markę Canon, a Iwo Krycki team social media.

Do agencji dołączył także nowy digital media planner – Piotr Bender, którego zadaniem będzie wsparcie całego zespołu w efektywnym planowaniu mediów.

- Ubiegły rok był dla nas niezwykle udany; powiększyliśmy zespół do prawie 40 osób, rozpoczęliśmy realizację projektów contentowych m.in. dla marek Canon, Sephora, Kross oraz Drogerii Ziko – powiedział Krzysztof Małecki, Partner Zarządzający FFW Communication.

- Cieszę się, że w 2018 rok wchodzimy w liczniejszym składzie, dodatkowe zasoby pozwolą nam rozwijać się i efektywnie wzrastać – dodaje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij