Reklama zmienia spojrzenie: motywacja i sport

Reklama zmienia spojrzenie: motywacja i sport

Dziś przygotowaliśmy dla Was kolejną część cyklu reklam, które mają zmienić nasze spojrzenie. Pod lupę wzięliśmy spoty, które w nowym roku powinny dodać Wam energii i motywować!

Edeka opowiedziała poruszającą historię – chłopca żyjącego w świecie otyłych ludzi, który marzył, by polecieć niczym ptak. Przeszkodą była jednak jego waga… „Jesteś tym, co jesz” – brzmi hasło towarzyszące reklamie. Jest ono idealne dla osób, które wciąż chciałyby schudnąć, ale brakuje im motywacji!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma Merck Consumer Health przeprowadziła pewien „eksperyment społeczny". Na włoskim basenie, podczas lekcji nurkowania uświadomili dorosłych, że nigdy nie jest za późno na ten „pierwszy raz”.

Nike nie raz pokazało, że sport wynosi nas na wyższy poziom! Jedna z reklam, którą marka wypuściła w 2012 roku z okazji Igrzysk Olimpijskich w Londynie miała pokazywać, że nie tylko zawodowi sportowcy i rekordziści świata chcą przekraczać granice własnych możliwości, ale każdy, kto uprawia sport i chce dzięki temu realizować własne cele, co według marki daje poczucie doskonałości.

Z tej okazji UEFA wypuściło spot zachęcający do wspólnej gry. Jej slogan “gdziekolwiek jesteś, kimkolwiek jesteś, przyjdź i zagraj. Wspólnie zagramy lepiej” dodaje kobietom otuchy i zachęca do tworzenia wspólnoty.

Nike prowadzi bardzo inspirującą strategię, współpracując z wyjątkowymi osobami, zakochanymi w sporcie. W jednym ze spotów z serii Unlimited Youth marka zapoznaje nas z Madonną Burden – siostrą zakonną, która swoją codzienną aktywnością zawstydziłaby niejednego sportowca!

Nawet producenci samochodów motywują do ciągłego pokonywania siebie. W jednym ze spotów, BMW opowiada piękną, inspirującą historię, z której każdy może czerpać siłę. Marka mówi jedno: nie poddawajcie się i walczcie do końca.

Dwa lata temu Channel 4 stworzył krótki filmik 'We're the Superhumans', pokazujący niepełnosprawnych sportowców, którzy rywalizowali w różnych dyscyplinach sportowych na igrzyskach paraolimpijskich w Rio. Czasem po prostu warto włączyć takie nagranie i zobaczyć, że są ludzie, którzy mimo przeciwności losu, pokazują swoją siłę i radość. Tym samym są w stanie dotrzeć na sportowe szczyty!

W ubiegłym roku Nike opublikowało film, który miał na celu zachęcić ludzi do podejmowania działań na rzecz swoich małych społeczności. Inicjatywa pokazała, że dzięki sile sportu wszyscy jesteśmy równi, a wspólnie możemy osiągnąć więcej. Uczy akceptacji poza boiskiem i równości wobec płci.

Tancerka Taylor Haines uosabia motywacje i chęć pokonywania własnych granic, mimo że nie wie, co czeka ją kolejnego dnia, pracuje niestrudzenie nad swoimi pasjami. Dzięki wytrwałości została tancerką i choreografem. AXA w zeszłym roku pokazała nam, że warto wierzyć w swoje możliwości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij