Anna Bartoszewska dyrektor generalną Zenith, nowa rola Justyny Mazur

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Bartoszewska dyrektor generalną Zenith, nowa rola Justyny Mazur

Anna Bartoszewska, dotychczas Partner Zarządzający w agencji mediowej Zenith, awansowała na stanowisko Dyrektor Generalnej i będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój i efektywne działanie agencji, pozyskiwanie nowych klientów, rozwój kompetencji strategicznych i digitalowych oraz...

...poszerzanie portfolio produktów i rozwiązań wspierających wzrost biznesu klientów. Dołącza również do zarządu Publicis Media. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Justyna Mazur, Partner Zarządzający w Zenith, zwiększy zakres swojej odpowiedzialności. Będzie on obejmował współpracę z kluczowymi klientami agencji, implementację rozwiązań wspierających rozwój ich biznesu, zarządzanie zespołami klienckimi i zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Mazur będzie również odpowiadała za współpracę z globalną siecią Zenith, wymianę wiedzy i wdrażanie sieciowych narzędzi.

Agata Lauko zrezygnowała z funkcji Dyrektora Generalnego Zenith oraz członkostwa w zarządzie Publicis Media i rozstanie się z firmą z końcem stycznia. 

Stery agencji przejmują doświadczone menedżerki, cieszące się dużym zaufaniem zespołu i klientów. W ciągu kilkunastu lat pracy w Zenith, Anna Bartoszewska i Justyna Mazur wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność biznesową oraz umiejętności zarządzania. Ich bogate doświadczenie, sukcesy w budowaniu największych marek i gotowość na wyzwania, jakie stawia dzisiejszy rynek, są gwarancją dynamicznego wzrostu agencji – powiedział Piotr Piętka, CEO Publicis Media w Polsce. 

Anna Bartoszewska jest związana z branżą mediową od 2004 roku. W 2005 roku zaczęła pracę w Zenith, gdzie przeszła kolejno wszystkie szczeble kariery zawodowej.

Justyna Mazur ma 16-letnie doświadczenie w branży mediowej. Od początku swojej kariery – z wyjątkiem 2 lat na stanowisku Zastępcy Dyrektora Departamentu Komunikacji Marketingowej ds. Mediów w Polkomtel – związana z Zenith.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij