Agencja reklamowa Dziadek do orzechów z okazji Dnia Dziadka wydała książkę dla dzieci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja reklamowa Dziadek do orzechów z okazji Dnia Dziadka wydała książkę dla dzieci

Nowa kampania wizerunkowa agencji Dziadek do orzechów przekonuje, że warto sięgać poza horyzont i realizować swoje marzenia. A wszystko to w formie wierszowanej bajki dla dzieci zatytułowanej ,,Fotel dziadka”.

,,Fotel dziadka” to książka dla dzieci, która opowiada o sile marzeń. Główny bohater książki, tytułowy fotel, zachęcony przez codzienne, barwne i niesamowite historie, które dziadek opowiada swoim wnukom, zaczyna wierzyć w nieznany sobie świat i postanawia sprawdzić istnienie zupełnie nowej rzeczywistości znajdującej się poza pokojem, w którym mieszka. Wbrew niedowierzaniu i szyderstwom ze strony innych mebli znajdujących się w pokoju, fotel dziadka postanawia opuścić dom i tym samym zaczyna spełniać swoje marzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

(...) ,,W tym świecie dobrych rzeczy

Jest bardzo, bardzo wiele.

A najlepszą z nich jest to,

Że są w nim marzyciele.” (…)

- Postanowiliśmy stworzyć kampanię dla wszystkich marzycieli, zanim każdy z nich zostanie dziadkiem. Dzień Dziadka to święto wszystkich dziadków, a w związku z tym, że dziadek ten występuje także w nazwie i logo naszej agencji - to święto jest również nasze. Kampania Fotel Dziadka to zaproszenie do spełniania marzeń. - mówi Katarzyna Szybowska, copywriter i autor tekstu opowieści.

Bohater książki nie jest postacią fikcyjną. Fotel dziadka istnieje naprawdę. To fotel, który niegdyś należał do dziadka jednego z założycieli agencji - Alberta Stęclika. Pomagał opowiadać dziadkowi Alberta najlepsze historie, których wnukowie słuchali z wypiekami na twarzy. Teraz fotel znajduje się w biurze agencji i pomaga tworzyć reklamy.

,,Fotel dziadka” został wydany w formie ilustrowanej książki, którą można nabyć na Allegro oraz w formie audiobooka, do którego głosu udzielił Ireneusz Załóg, znany m.in. z dubbingu wielu bajek dla dzieci. Audiobook powstał we współpracy z Jakubem Jerszyńskim z Sounds Good.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij