Have you… SEEN?!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Have you… SEEN?!

Nowa produkcja Coca-Cola podbija serca millenialsów serialem ukazującym losy bohaterów z perspektywy komunikatora dostępnym na platformie WOAH. Problemy spisane klawiaturą smartfona w nowatorskim, digitalowym wymiarze to esencja komunikacji ery on-line.

SEEN

Czterech bohaterów i ich historie przedstawione na ekranie smartfonów to nowy sposób na ukazanie odczuć nastolatków. Jedna chwila, jedna sieć społecznościowa, czworo nastolatków i łańcuch wydarzeń pokazany z ich punktu widzenia. Zastanawialiście się kiedykolwiek, co kryje się w cudzym telefonie? Nowatorska forma serii 6 minutowych odcinków serialu skupia rzeszę miłośników na platformie WOAH, YouTube oraz facebookowym profilu Coca-Cola. Inna perspektywa relacji, nie tak inna dla pokolenia millenialsów. Obserwowanie świata przez ekran smartfona to naturalna forma odbierania komunikatów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowatorski pomysł

Dlaczego serial mobilny w tak krótkiej 6 minutowej formie? Młodzież szuka krótkich, ciekawych form. Odpowiedzieliśmy na ich potrzeby tworząc serial specjalnie dla nich, o nich. Content przykuwający uwagę, nowa forma oraz ciekawa tematyka to wyznaczniki, którymi kierował się zespół tworząc strategię wprowadzenia serialu na rynek.

4/4

Czwórka przyjaciół, cztery konta i cztery różne perspektywy jednej, wspólnej historii. Co kryją smartfony Twoich znajomych, jak Cię widzą inni w digitalowym świecie? To pytania, na które często szukamy odpowiedzi. Seen ukazuje ten świat i odpowiada na pytania, dzięki historiom grupy przyjaciół: Alexa, Elly, Jake’a i Niny. Miłość, przyjaźń i rozterki relacjonowane na podkładzie najnowszych hitów pozwalają przenieść się w realia grupy. Zaciekawiony?

Serial dostępny w aplikacji WOAH, Youtube oraz Facebookowym profilu Coca-Cola.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij